تیتر امروز

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)
از چشم جهان (۱۵۱)

اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)

در قسمت اول مقاله «اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد» به دو مساله اشاره شد و در این مطلب، سه مساله راهبردی دیگر و پایانی را می‌خوانید.
مردم نشان دادند که تحت تاثیر لیست‌های احزاب و جریانات سیاسی قرار نمی‌گیرند

جلالی: حضور مردم در انتخابات پیروزی برای نظام است

حسین جلالی، نماینده رفسنجان در مجلس شورای اسلامی، در آستانه دور دوم انتخابات مجلس گفت: شایسته است که مردم در مرحله دوم انتخابات به دو نکته توجه کنند؛ اولین نکته این است که حضور مردم برای جمهوری اسلامی ایران امری مهم است و این حضور یک پیروزی برای نظام حساب می‌شود. دوم نکته‌ای که مردم باید مورد توجه قرار دهند این است که باید سعی کنند افرادی را انتخاب کنند که واقعا دلسوز مردم باشند و دغدغه مردم را داشته باشند.

کد خبر: ۱۶۵۰۱۸
۰۹:۰۰ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳

جلالی: مردم در مرحله دوم انتخابات نیز انتخابی آگاهانه خواهند داشت

دیدارنیوز: نماینده رفسنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: همانطور که مردم در دور اول انتخابات نشان دادند که تحت تاثیر لیست‌های احزاب و جریانات سیاسی قرار نمی‌گیرند بلکه خودشان انتخاب می‌کنند، ان‌شاءالله در مرحله دوم انتخابات نیز انتخابی آگاهانه خواهند داشت.

حسین جلالی در گفتگو با ایسنا با اشاره به برگزاری مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز جمعه ۲۱ اردیبهشت اظهار کرد: مردم باید توجه داشته باشند که بُرنده‌ترین سلاح برای دشمن و قوی‌ترین ابزار برای اقتدار یک کشور حضور مردم پای صندوق‌های رای است.

وی تاکید کرد: حضور مردم پای صندوق‌های رای در داخل کشور اقتدارآفرین و امنیت ساز است و می‌تواند موجب پیشرفت کشور شود.

این نماینده مجلس عنوان کرد: شایسته است که مردم در مرحله دوم انتخابات به دو نکته توجه کنند؛ اولین نکته این است که حضور مردم برای جمهوری اسلامی ایران امری مهم است و این حضور یک پیروزی برای نظام حساب می‌شود. دوم نکته‌ای که مردم باید مورد توجه قرار دهند این است که باید سعی کنند افرادی را انتخاب کنند که واقعاً دلسوز مردم باشند و دغدغه مردم را داشته باشند.

جلالی با تاکید بر اینکه مردم نباید در انتخاب نمایندگان مجلس در گیر و دار مسائل حزبی و جناحی باشند، گفت: همانطور که مردم در دور اول انتخابات نشان دادند که تحت تاثیر لیست‌های احزاب و جریانات سیاسی قرار نمی‌گیرند بلکه خودشان انتخاب می‌کنند، ان‌شاءالله در مرحله دوم انتخابات نیز انتخابی آگاهانه خواهند داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی