تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
قیمت‌ها صعودی شد

بازار خودرو؛ قیمت روز کوییک، تارا و لاماری +جدول

در بازار خودرو، کوییک اتوماتیک از ابتدای روز جاری ۱۵ میلیون تومان گران‌تر شده و به ۵۳۹ میلیون تومان رسیده و لاماری ایما ۲ میلیارد و ۹۵ میلیوت تومان قیمت دارد.

کد خبر: ۱۶۴۷۹۷
۰۹:۴۷ - ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۳

بازار خودرو؛ قیمت روز کوییک، تارا و لاماری +جدول

دیدارنیوز: قیمت خودرو امروز، پنج‌شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای دومین روز متوالی صعودی گزارش می‌شود. رشد قیمت در هر دو بازار داخلی و مونتاژی به چشم می‌خورد، اما محصولات مدیران خودرو غالباً تغییری ندارند.

قیمت خودرو امروز، برای دومین روز متوالی صعودی گزارش می‌شود. هر دو بازار خودرو‌های داخلی و مونتاژی نسبت به روز گذشته افزایشی هستند، البته محصولات مدیران خودرو تغییر چندانی ندارد.

با توجه به قیمت‌های وب‌سایت ایران‌جیب، بازار خودرو از ابتدای روز جاری صعودی گزارش می‌شود.

قیمت خودرو‌های داخلی

قیمت خودرو‌های داخلی از آغاز روند معاملات امروز، صعودی است.

کوییک اتوماتیک از هاچ‌بک‌های دنده اتومات اقتصادی شرکت سایپا محسوب می‌شود که از ابتدای روز جاری ۱۵ میلیون تومان گران‌تر شده و به ۵۳۹ میلیون تومان رسیده است.

شاهین G از سدان‌های لوکس و رده‌بالای سایپا به شمار می‌رود که امروز رشد قیمت ۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی دارد و با ۷۶۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.

سمند سورن پلاس رکورددار افزایش قیمت در بازار خودرو‌های داخلی محسوب می‌شود که نسبت به روز گذشته ۳۲ میلیون تومان گران‌تر شده و به ۷۵۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

تارا دنده‌ای V۱ یکی از سدان‌های لوکس ایران خودرو در بازار داخلی‌ها به شمار می‌رود. این خودرو هم از صبح امروز ۲۱ میلیون تومان رشد یافته و با ۸۵۴ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

بازار خودرو؛ قیمت روز کوییک، تارا و لاماری +جدول

قیمت خودرو‌های خارجی

قیمت خودرو‌های مونتاژی هم به غیر از مدیران خودرو، غالباً صعودی است.

جک J۴ آپشنال یکی از معدود محصولات مونتاژی است که تغییر قیمت ندارد و با نرخ ۸۴۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

ام‌وی‌ام X۵۵ Pro کراس‌اوور مونتاژی مدیران‌خودرو نیز بدون تغییر نسبت به روز گذشته و با یک میلیارد و ۶۱۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

فیدلیتی پرستیژ پنج نفره که محصول جدید بهمن موتور به شمار می‌رود، تنها در یک روز توانسته ۳۵ میلیون تومان گران‌تر شود و به کانال دو میلیارد و ۴۹۵ میلیون تومان معامله برسد.

هونگچی H۵ یکی از محصولات وارداتی و لوکس گروه بهمن محسوب می‌شود که چند روز پیش پلاک در کشور پلاک شد. این خودرو نسبت به روز گذشته ۹۰ میلیون تومان افزایش قیمت دارد و به پنج میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومان رسیده است.

بازار خودرو؛ قیمت روز کوییک، تارا و لاماری +جدول

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی