تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
دو روز تا جنگ و جدال بزرگ پرسپولیس و سپاهان در آزادی

این بازی از دربی حساس‌تر است!

پس از کنار رفتن پرسپولیس از جام حذفی، اوسمار ویرا که می‌خواهد در پایخت بماند، نمی‌تواند در لیگ لغزش داشته باشد و دیدار با سپاهان از همیشه حساس‌تر و حتی شاید در این شرایط از دربی مهمتر باشد! آنطرف هم سپاهان می‌تواند به روند خوبش ادامه دهد و یک مدعی را متوقف کند.

کد خبر: ۱۶۴۶۵۸
۲۱:۱۳ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۳

این بازی از دربی حساس‌تر است!

دیدارنیوز: اوسمار ویرا و ژوزه مورایس به مهمترین بازی خود در ایران نزدیک می‌شوند. دیداری که در تعیین قهرمان لیگ هم تاثیرگذار است.

بازی پرسپولیس - سپاهان را از هر منظر که نگاه کنیم حساس است. مربیان خارجی دو تیم هم خوب می‌دانند که باید این بازی را ببرند و حتی مساوی برای هر دو می‌تواند حکم شکست را داشته باشد.

مورایس امسال کلی شکست ریز و درشت داشته و پیروزی احتمالی مقابل پرسپولیس می‌تواند برای او حکم یک تیر و چند نشان را داشته باشد. مورایس با این پیروزی می‌تواند اندک شانس تیمش برای قهرمانی در لیگ را افزایش دهد و البته به جام‌حذفی هم امیدوارتر شود.

در آن سو اوسمار ویرا می‌داند که پرسپولیس بازی رفت را به سپاهان باخته و با توجه به شکست در جام‌حذفی، این بازی برای او حکم مرگ و زندگی را دارد. شک نکنید که اگر پرسپولیس با هر نتیجه‌ای و هر مدل بازی به سپاهان ببازد، هواداران دوباره علیه اوسمار ویرا می‌شوند و او را حمایت نخواهند کرد. در آن صورت هم شانس قهرمانی پرسپولیس کم می‌شود و هم موقعیت اوسمار به خطر می‌افتد و هیچ بعید نیست که دست پرسپولیس بر خلاف فصل گذشته از تمام جام‌ها کوتاه بماند.

برای اوسمار این بازی اگر بیشتر از دربی تهران حساس‌تر نباشد کمتر هم نیست و پیروزی احتمالی پرسپولیس می‌تواند دوباره او را در قله محبوبیت قرار دهد. اوسمار برای رسیدن به این هدف باید خاطره تلخ آلومینیوم اراک را از ذهن خودش و شاگردانش پاک کند. برای هواداران پرسپولیس هم فقط پیروزی مقابل سپاهان می‌تواند باعث پاک شدن شکست جام‌حذفی شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی