تیتر امروز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»
قسمت دوم از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»

در دومین قسمت از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز با شخصیت‌های تاریخی، علی شمس اردکانی ادامه ماجرای ارتباط خود با امام و رفت آمد چندباره از کویت به نوفل‌لوشاتو و بالعکس را تشریح کرد.
پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو
مراسم خاکسپاری رئیس‌جمهور و همراهان

پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو

پس از سانحه تلخ و شوکه‌کننده سقوط بالگرد ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران که امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و همراهان در آن حضور داشتند، پیکر...
زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.
نرخ ارز در ایران

ارزپاشی، دلار را ارزان کرد

پس از گرانی شدید دلار و ارزهای دیگر در دولت سیزدهم، معامله‌گران معتقدند اسکناس دلار متاثر از ارزپاشی سیاست‌گذار در روند کاهشی قرار گرفته است.

کد خبر: ۱۶۴۵۷۲
۱۳:۰۶ - ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۳

دلار

دیدارنیوز: قیمت دلار در شروع معاملات دومین روز هفته با کاهش هزار و ۲۰۰ تومانی در روند نزولی قرار گرفت و به کف کریدور ششم برگشت.

ارزپاشی بازارساز، دلار را ارزان کرد

معامله‌گران معتقدند اسکناس دلار متاثر از ارزپاشی سیاست‌گذار در روند کاهشی قرار گرفته است. روند عرضه و تقاضا همچنان در تعادل قرار دارد. دلار در لحظه نگارش این گزارش، در کف کریدور ششم قرار دارد.

کاهشی‌های بازار ارز در روز‌های گذشته، برگشت قیمت دلار به کریدور پایین‌تر را پیش‌بینی کرده بودند. به اعتقاد آن‌ها سیاست‌گذار طی سال گذشته تلاش کرد تا قیمت دلار را مهار کند؛ بنابراین برای شروع سال جدید فارغ از تنش‌های سیاسی اجازه ماندگاری قیمت اسکناس آمریکایی در سقف قیمت را نمی‌دهد.

گفتنی است امروز بازار‌های جهانی در تعطیلات پایان هفته قرار دارد و تحرکات قیمت طلا و رمزارز‌ها در بازار ارز تاثیری ندارد.

دلار

حواله و اسکناس دلار گران شد

قیمت درهم امروز با کاهش ۳۹۰ تومانی در کانال ۱۷ هزار تومانی عقب‌نشینی کرد و با رقم ۱۶ هزار و ۴۰۰ تومانی در حال معامله است. تتر با کاهش ۸۵۰ تومانی همپای دلار ارزان شد و روی رقم ۶۱ هزار و ۱۵۰ تومانی ایستاده است.

قیمت پوند انگلیس با کاهش هزار و ۵۰۰ تومانی روی رقم ۷۵ هزار و ۷۰۰ تومانی ایستاده و یورو نیز روز یکشنبه با هزار و ۸۰۰ تومان کاهش با رقم ۶۴ هزار و ۱۲۰ تومان در حال معامله است.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار امروز افزایش داشت. اسکناس دلار با رقم ۴۴ هزار و ۳۵۹ تومان و حواله دلار با رقم ۴۱ هزار و ۴۱۸ تومان عرضه شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی