تیتر امروز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»
قسمت دوم از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»

در دومین قسمت از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز با شخصیت‌های تاریخی، علی شمس اردکانی ادامه ماجرای ارتباط خود با امام و رفت آمد چندباره از کویت به نوفل‌لوشاتو و بالعکس را تشریح کرد.
پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو
مراسم خاکسپاری رئیس‌جمهور و همراهان

پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو

پس از سانحه تلخ و شوکه‌کننده سقوط بالگرد ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران که امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و همراهان در آن حضور داشتند، پیکر...
زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.
با ناکامی در جام حذفی رخ داد

ضربه ناخواسته سرخابی‌ها به یک تیم مدعی!

با حذف تیم‌های استقلال و پرسپولیس از رقابت‌های جام حذفی، حالا شانس تیم سوم لیگ برتر برای آسیایی شدن کم شده است.

کد خبر: ۱۶۴۵۴۴
۰۹:۴۳ - ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۳

ضربه ناخواسته سرخابی‌ها به یک تیم مدعی!

دیدارنیوز: در جدول رده‌بندی لیگ برتر تیم‌های استقلال و پرسپولیس شانس قهرمانی‌شان نسبت به سایر مدعیان بیشتر است و در صورت دستیابی به این عنوان تیم سوم لیگ برتر سهمیه آسیایی به دست نخواهد آورد.

سهمیه ایران درلیگ قهرمانان آسیا دو و نیم تیم است که تیم‌های اول و دوم لیگ برتر مستقیم به این مسابقات صعود می‌کنند و قهرمان جام حذفی راهی مرحله پلی‌آف می‌شود.

با حذف تیم‌های استقلال و پرسپولیس از جام حذفی حالا شانس تیم سوم لیگ برتر برای آسیایی شدن کم شده است. اگر استقلال و پرسپولیس در جدول جام حذفی باقی می‌ماندند و قهرمان می‌شدند و در لیگ برتر هم جایگاه فعلی را حفظ می‌کردند تیم سوم لیگ برتر سهمیه آسیایی شدن به دست می‌آورد. اما اکنون با اولی و دومی استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر یا بالعکس قهرمان جام حذفی هم راهی مرحله پلی‌آف می‌شود و تیم سوم لیگ برتر شانس آسیایی شدن را از دست می‌دهد.

در حال حاضر تیم سوم جدول سپاهان است که حذف تیم‌های استقلال و پرسپولیس ناخواسته موجب ضربه به این تیم شده. البته سپاهان در جدول جام حذفی باقی مانده است و این شانس را دارد با قهرمانی در این مسابقات راهی مرحله پلی‌آف شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی