تیتر امروز

آسیب شناسی مناسک حسینی
دیدگاه محمد منصورنژاد، پژوهشگر دینی درباره مناسک حسینی

آسیب شناسی مناسک حسینی

محمد منصورنژاد، محقق و دین پژوه در یادداشتی تحلیلی، مناسک و عزاداری محرم را مورد آسیب‌شناسی قرار داده است.
از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
سرمربی سابق پرسپولیس در نزدیکی تبریز

یحیی مقابل استقلال؛ نهایی می‌شود؟

یحیی گل‌محمدی، سرمربی سابق پرسپولیس در آستانه امضای قرارداد با تراکتور تبریز است و سرخ‌های پایتخت امیدوارند او به بازی با استقلال برسد و رقیب سنتی‌شان را در راه قهرمانی متوقف کند.

کد خبر: ۱۶۴۴۱۵
۱۰:۱۴ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳

یحیی مقابل استقلال؛ نهایی می‌شود؟

دیدارنیوز: یحیی گل محمدی گزینه تراکتور است و در روز‌های آینده حضور این مربی در تبریز محقق خواهد شد.

حضور یحیی گل‌ محمدی در تیم تراکتور را باید قطعی بدانیم به این خاطر که پیش از یحیی، باشگاه تراکتور با حمید مطهری قرارداد امضا کرد. پیش از این عسگری آنالیزور تیم پرسپولیس هم با باشگاه تراکتور قرارداد امضا کرده بود.

سعید مظفری زاده یکی از مدیران تیم تراکتور در مورد حضور یحیی گل محمدی در اردوی تیم تراکتور گفت: «یحیی گل‌محمدی گزینه نهایی است و او همان‌طور که در مصاحبه خود گفت در حال حل مشکلات شخصی است و پس از آن قراردادش را امضا خواهد کرد.»

پرس و جوی ما منجر به این نتیجه شد که شاید حل مشکلات شخصی او چند روزی زمان ببرد و به همین بهانه شاید این مربی به بازی با استقلال نرسد. در این صورت او بعد از این بازی در اردوی سرخ‌های تبریز حاضر می‌شود.

مصاف تراکتور – استقلال چهارشنبه هفته بعد در تبریز برگزار می‌شود. پرسپولیسی‌ها امیدوار هستند یحیی با تراکتور استقلال را متوقف کند یا شکست بدهد و آنوقت پرسپولیس با عبور از سد سپاهان به صدر جدول برگردد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی