تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
یک فعال کارگری بیان کرد

امنیت شغلی؛ مهم‌ترین دغدغه جامعه کارگری

رسول گرگیج، فعال کارگری معتقد است که عدم امنیت شغلی یکی از دغدغه‌های بسیار مهم کارگران است که مسئولان و نمایندگان مجلس باید در راستای تامین امنیت شغلی کارگران تلاش بیشتری کنند.

کد خبر: ۱۶۴۴۱۰
۰۹:۱۳ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳

امنیت شغلی؛ مهم‌ترین دغدغه جامعه کارگری

دیدارنیوز: یک فعال کارگری گفت: نیروی کاریکی از اساسی‌ترین پایه‌های توسعه کشور است و تامین امنیت شغلی کارگران بسیار مهم است. مسئولین باید این موضوع مهم را در اولویت خود قرار بدهند.

رسول گرگیج اظهار کرد: عدم امنیت شغلی یکی از دغدغه‌های بسیار مهم کارگران است که مسئولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید در راستای تامین امنیت شغلی کارگران تلاش بیشتری کنند.

وی ادامه داد: کارگران ستون فقرات اقتصاد کشور هستند و باید توجه بیشتری به آن‌ها شود. تعطیلی کارخانه‌ها به معاش و زندگی افراد بسیار زیادی به صورت مستقیم و غیر مستقیم تأثیر خواهد گذاشت.

وی تصریح کرد: اگر کارگر دغدغه‌اش اتمام قرارداد و اخراج باشد قطعا در کم و کیف تولید نیز اثر خواهد گذاشت. نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید قوانینی مصوب کنند که مشکل امنیت شغلی کارگران برای همیشه حل شود.

وی افزود: مسئولان فقط در هفته کار وکارگر پیگیر مشکلات جامعه کارگری نباشند و همیشه باید به مشکلات کارگران رسیدگی کنند. مسئولان همیشه باید به کارگاه‌های تولیدی و کارخانه‌جات بازدید کنند و مشکلات کارگران را از نزدیک بشنوند.

وی اظهار داشت: کارگران از اصلی‌ترین بازو‌های تولید کشور هستند و باید حمایت‌های ویژه‌ای از این قشر محروم جامعه صورت بگیرد. رشد تولید در گرو تامین امنیت شغلی و اقتصادی جامعه کارگری است.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی