تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...
یک فعال کارگری بیان کرد

امنیت شغلی؛ مهم‌ترین دغدغه جامعه کارگری

رسول گرگیج، فعال کارگری معتقد است که عدم امنیت شغلی یکی از دغدغه‌های بسیار مهم کارگران است که مسئولان و نمایندگان مجلس باید در راستای تامین امنیت شغلی کارگران تلاش بیشتری کنند.

کد خبر: ۱۶۴۴۱۰
۰۹:۱۳ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳

امنیت شغلی؛ مهم‌ترین دغدغه جامعه کارگری

دیدارنیوز: یک فعال کارگری گفت: نیروی کاریکی از اساسی‌ترین پایه‌های توسعه کشور است و تامین امنیت شغلی کارگران بسیار مهم است. مسئولین باید این موضوع مهم را در اولویت خود قرار بدهند.

رسول گرگیج اظهار کرد: عدم امنیت شغلی یکی از دغدغه‌های بسیار مهم کارگران است که مسئولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید در راستای تامین امنیت شغلی کارگران تلاش بیشتری کنند.

وی ادامه داد: کارگران ستون فقرات اقتصاد کشور هستند و باید توجه بیشتری به آن‌ها شود. تعطیلی کارخانه‌ها به معاش و زندگی افراد بسیار زیادی به صورت مستقیم و غیر مستقیم تأثیر خواهد گذاشت.

وی تصریح کرد: اگر کارگر دغدغه‌اش اتمام قرارداد و اخراج باشد قطعا در کم و کیف تولید نیز اثر خواهد گذاشت. نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید قوانینی مصوب کنند که مشکل امنیت شغلی کارگران برای همیشه حل شود.

وی افزود: مسئولان فقط در هفته کار وکارگر پیگیر مشکلات جامعه کارگری نباشند و همیشه باید به مشکلات کارگران رسیدگی کنند. مسئولان همیشه باید به کارگاه‌های تولیدی و کارخانه‌جات بازدید کنند و مشکلات کارگران را از نزدیک بشنوند.

وی اظهار داشت: کارگران از اصلی‌ترین بازو‌های تولید کشور هستند و باید حمایت‌های ویژه‌ای از این قشر محروم جامعه صورت بگیرد. رشد تولید در گرو تامین امنیت شغلی و اقتصادی جامعه کارگری است.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی