تیتر امروز

سانحه هوایی ورزقان؛ وداع علم‌الهدی با پیکر شهید رئیسی/ اولین تصویر از پیکر خادم‌الرضا
سقوط دردناک بالگرد ابراهیم رئیسی در آذربایجان شرقی

سانحه هوایی ورزقان؛ وداع علم‌الهدی با پیکر شهید رئیسی/ اولین تصویر از پیکر خادم‌الرضا

روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه، بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیرخارجه در آذربایجان شرقی دچار سانحه شد و صبح روز دوشنبه رئیس جمعیت هلال احمر از پیدا شدن لاشه بالگرد...
ابراهیم رئیسی تلاش می‌کرد دولتی فراجناحی باشد/امیرعبداللهیان «شهید قدس» است
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با «کنعانی‌مقدم» واقعه شهادت رییس‌جمهوری و هیات همراه را بررسی می‌کند:

ابراهیم رئیسی تلاش می‌کرد دولتی فراجناحی باشد/امیرعبداللهیان «شهید قدس» است

یکی از سیاستمداران در گفت‌وگو با دیدار معتقد است که رییسی با جمع کردن منتقدان و موافقان زیر یک سقف تلاش می‌کرد فراجناحی باشد.
اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد(قسمت اول)
از چشم جهان (۱۵۰)

اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد(قسمت اول)

تازه‌ترین بسته حمایتی در حوزه امنیت ملی آمریکا در قبال اوکراین، که در آوریل امسال تصویب شد، به دولت جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اجازه می‌دهد، برای ادامه حمایت از اوکراین علیه تجاوز روسیه، به تولید...

گردهمایی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس برگزار شد

در گردهمایی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، اشکان تقی‌پور، مدیرعامل موسسه نیک گامان جمشید یکی از سرفصل‌های مهم دوره‌ی آموزشی ویژه معاونت‌های مشارکت‌های مردمی ادارات کل استان‌های سازمان نوسازی مدارس را تدریس کرد.

کد خبر: ۱۶۴۳۹۶
۲۱:۰۵ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳

خیریه

دیدارنیوز: اشکان تقی‌پور، مدیرعامل موسسه نیک گامان جمشید و عضو هیئت مدیره مجمع خیرین کشور، به دعوت معاونت برنامه‌ریزی و توسعه مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور یکی از سرفصل‌های مهم دوره‌ی آموزشی ویژه معاونت‌های مشارکت‌های مردمی ادارات کل استان‌های سازمان نوسازی مدارس را تدریس کرد.

سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، گردهمایی سه روزه‌ی آموزش محور حوزه‌ی جذب مشارکت‌های اجتماعی را با دعوت از معاونت‌های استانی مشارکت‌های مردمی ادارات کل نوسازی مدارس کشور به انجام رساند.

خیریه

این دوره‌ها با چشم انداز بزرگ و مسیر راه دقیق با مشورت فعالان این حوزه در جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و فعالان حوزه‌ی آموزش کودک و نوجوان جهت گذار از شیوه‌های سنتی جلب و نگهداشت موسسات خیریه، سازمان‌های مردم نهاد، تشکل‌های اجتماعی، گروه‌های جهادی مدرسه ساز در سرتاسر کشور به سوی شیوه‌های نوین مدیریت این حوزه البته با حفظ سرمایه‌های سنتی، برگزار شد.

خیریه

یکی از سرفصل‌های آموزشی طراحی شده در این گردهمایی بزرگ، کارگاهی دو ساعته برای معاونت‌های مشارکت‌های تمام استان‌های کشور بود که توسط دکتر اشکان تقی پور، مدیر عامل موسسه خیریه نیک گامان جمشید و عضو هیئت مدیره مجمع خیرین کشور، که در کارنامه‌ خود برگزیده شدن به عنوان چهره ماندگار مدرسه سازی کشور، افتتاح ۹۴ مدرسه در کشور علاوه بر فعالیت گسترده‌ی حوزه‌ی سازمان بهزیستی، وزارت بهداشت و جمعیت هلال احمر را دارد، برگزار شد.

خیریه

اشکان تقی پور، عضو کارگروه بین الملل جامعه خیرین مدرسه ساز کشور علاوه بر آنکه مدیر عاملی موسسه خیریه نیک‌گامان را عهده دار است، تدریس در جهاد دانشگاهی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد الکترونیکی، عضویت در گروه مدرسان آکادمی آموزش خیر ماندگار، مشاور امور بین الملل اداره کل خیرین وزارت بهداشت و معتمد و عضو شورای مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان تهران با حکم معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی و تألیف مقالات و آثار متعدد معتبر در حوزه‌ی فرهنگ و همچنین اخذ نشان علمی مسئولیت پذیری اجتماعی از دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران و رئیس مجلس شورای اسلامی را در کارنامه‌ی خود دارد. وی همچنین در طرح ملی پیمایش نیکوکاری در ایران عضو هیئت علمی موسسه خیر ماندگارِ بنیاد راهبری آلا است.

خیریه

اشکان تقی پور، عضو هیئت مدیره شبکه ملی موسسات نیکوکاری و خیریه، در روز ۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برگزاری دوره‌ی آموزشی دو ساعته با مضمون «مهارت‌های پیشرفته مذاکره با سازمان‌های مردم نهاد و تشکل‌های اجتماعی در راستای جذب مشارکت اجتماعی ویژه معاونت‌های مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در تمام استان‌های کشور» را در سازمان نوسازی مدارس کشور عهده دار بود.

خیریه

در این کلاس دو ساعته علاوه بر معاونان مشارکت‌های مردمی ادارات کل نوسازی مدارس استان‌های کشور، حسینی، مدیر کل برنامه‌ریزی و توسعه مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مدیران و کارشناسان دیگر سازمان نوسازی مدارس و افرادی از جامعه‌ی خیرین مدرسه ساز کشور حضور داشتند.

شاخص‌ها و چگونگی تعامل بهینه با سازمان‌های مردم نهاد، تشکل‌های اجتماعی و موسسات خیریه ملی و استانی از مباحث مطرح شده در این دوره بود.

خیریه

امید آن‌که این رویکرد خردمحور در به‌روز رسانی نگرش‌ها به جذب و جلب سرمایه‌های اجتماعی در تمامی ارگان‌ها و سازمان‌ها هم در بعد تئوری و به شکل آکادمیک و هم در میدان عمل نهادینه شود و توسعه یابد.

و به این امید که پس از تاکید رئیس جمهوری بر جایگاه خیرین، سازمان‌های مردم نهاد و تشکل‌های اجتماعی در جایگاه شرکای راهبردی دولت این انگیزه و اراده در وزرا، معاونان و مدیران در راستای استفاده برنامه‌محور، مدون و مستمر از ظرفیت‌های این نهاد‌های کاملا مردمی عمومی و تخصصی افزایش یابد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی