تیتر امروز

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)
از چشم جهان (۱۵۱)

اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)

در قسمت اول مقاله «اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد» به دو مساله اشاره شد و در این مطلب، سه مساله راهبردی دیگر و پایانی را می‌خوانید.
راستینه مطرح کرد

نقش مهم دور دوم انتخابات، در تشکیل مجلسی قوی

احمد راستینه، نماینده شهرکرد در مجلس شورای اسلامی می‌گوید که دور دوم انتخابات همانند دور اول می‌تواند نقش بسزایی در تشکیل یک مجلس قوی و کارآمد داشته باشد.

کد خبر: ۱۶۴۲۷۳
۰۸:۳۰ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳

نقش مهم دور دوم انتخابات، در تشکیل مجلسی قوی

دیدارنیوز: نماینده شهرکرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «دور دوم انتخابات همانند دور اول می‌تواند نقش بسزایی در تشکیل یک مجلس قوی و کارآمد داشته باشد»، گفت: مردم باید دور دوم انتخابات مجلس را با حضور پر رنگ خود به یک فرصت برای انتخاب‌های بهتر تبدیل کنند.

احمد راستینه با اشاره به در پیش بودن مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۲۲ حوزه انتخابیه تاکید کرد: مردم در دور دوم با یک مشارکت اثربخش می‌توانند در انتخاب‌های دقیق و اصلح موثر باشند.

وی با بیان اینکه «هرجا که مردم به میدان آمدند و فکر و نظر و نگاه خود را با رای‌شان اعلام کردند، گام‌های بهتری برای رفع موانع و مشکلات کشور برداشته شد»، افزود: اهمیت دور دوم انتخابات از دور اول کمتر نیست چراکه تقریبا ۴۵ نفر از نمایندگان به دور دوم راه یافتند و در اینجا نقش مردم در انتخاب اصلح بسیار حائز اهمیت است.

این نماینده مجلس اظهار کرد: دور دوم انتخابات همانند دور اول می‌تواند نقش بسزایی در تشکیل یک مجلس قوی و کارآمد داشته باشد و مردم باید دور دوم انتخابات مجلس را با حضور پر رنگ خود به یک فرصت برای انتخاب‌های بهتر تبدیل کنند.

مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۲۲ حوزه با رقابت برای ۴۵ کرسی در روز ۲۱ اردیبهشت برگزار خواهد شد. این انتخابات در حوزه‌های «تبریز، آذرشهر و اسکو»، «شبستر»، «میانه»، «پارس آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز»، «سمیرم»، «لنجان»، «کرج، اشتهارد و فردیس»، «تهران، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس»، «بیرجند، درمیان و خوسف»»، «مشهد و کلات»، «آبادان»، «رامهرمز و رامشیر»، «خدابنده»، «زنجان و طارم»، «شیراز و زرقان»، «مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد»، «کرمانشاه»، «گنبد کاووس»، «خرم‌آباد و چگنی»، «قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی»، «ملایر» و «ورامین» برگزار خواهد شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی