تیتر امروز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»
قسمت دوم از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»

در دومین قسمت از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز با شخصیت‌های تاریخی، علی شمس اردکانی ادامه ماجرای ارتباط خود با امام و رفت آمد چندباره از کویت به نوفل‌لوشاتو و بالعکس را تشریح کرد.
پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو
مراسم خاکسپاری رئیس‌جمهور و همراهان

پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو

پس از سانحه تلخ و شوکه‌کننده سقوط بالگرد ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران که امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و همراهان در آن حضور داشتند، پیکر...
زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.
رقابت‌های کسب سهمیه المپیک در قرقیزستان

سهمیه کشتی فرنگی در پاریس کامل شد

تیم کشتی فرنگی ایران که پیش از این در صربستان توانسته بود در اوزان ۶۰، ۶۷، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم صاحب سهمیه شود، در مسابقات گزینشی قاره آسیا نیز توسط امین کاویانی نژاد در وزن ۷۷ کیلوگرم و علیرضا مهمدی در وزن ۸۷ کیلوگرم صاحب سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس شد.

کد خبر: ۱۶۴۲۰۴
۱۹:۰۶ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳

سهمیه کشتی فرنگی در پاریس کامل شد

دیدارنیوز: رقابت‌های کشتی فرنگی کسب سهمیه المپیک پاریس صبح امروز (یکشنبه) در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار شد که نمایندگان کشورمان دو سهمیه باقی مانده المپیک را نیز از آن خود کردند.

به نقل از سایت فدراسیون کشتی، تیم کشتی فرنگی ایران که پیش از این و در رقابت‌های جهانی ۲۰۲۳ صربستان توانسته بود در اوزان ۶۰، ۶۷، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم صاحب سهمیه شود. در مسابقات گزینشی قاره آسیا نیز توسط امین کاویانی نژاد در وزن ۷۷ کیلوگرم و علیرضا مهمدی در وزن ۸۷ کیلوگرم صاحب سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس شد تا سهمیه کامل را برای حضور در بازی‌ها بدست آورد.

نتایج کشتی گیران کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن ۷۷ کیلوگرم امین کاویانی نژاد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۷ بر ۱ علی محمد ال عبوداح از عراق را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۶ بر ۵ لی یو از چین را شکست داد و سهمیه المپیک پاریس را بدست آورد.

در وزن ۸۷ کیلوگرم علیرضا مهمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۳ از سد آسان ژانیشوف از قرقیزستان گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل جالگاسبای بردی مرادوف دارنده مدال‌های نقره و برنز جهان و قهرمان بازی‌های آسیایی از ازبکستان به پیروزی رسید و سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس را از آن خود کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی