تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
با بیش از ۱۰۰۰ مصدوم ثبت شد

۱۷۸ فوتی در حوادث هفته آخر فروردین

جعفر میعادفر، رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به تعداد مصدومان حوادث در هفته آخر فروردین گفت: در این مدت، ۱۳۹۴ نفر در حوادث مصدوم یا بیمار شده و ۱۷۸ نفر جان خود را از دست دادند.

کد خبر: ۱۶۴۱۷۰
۱۰:۰۴ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳

۱۷۸ فوتی در حوادث هفته آخر فروردین

دیدارنیوز: رئیس سازمان اورژانس کشور، از مرگ ۱۷۸ نفر و مصدومیت ۱۲۳۲ نفر در حوادث هفته گذشته خبر کرد.

جعفر میعادفر درباره جزئیات ماموریت‌های اورژانس کشور در هفته گذشته گفت: در هفته گذشته از ۲۵ فروردین ماه تا ۳۱ فروردین ماه، ۵۰۹ حادثه ویژه در سامانه ۱۱۵ به ثبت رسید که نسبت به هفته گذشته، شاهد کاهش ۲۱ درصدی این حوادث بودیم. همچنین در هفته گذشته، ۱۶۴حادثه ترافیکی و ۳۴۵ حادثه غیرترافیکی داشتیم که هرکدام نسبت به هفته گذشته کاهش ۳۸ و ۹ درصدی را نشان می‌دهد. طی این مدت در مجموع ۶۸ درصد حوادث از نوع غیرترافیکی بود.

رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به تعداد مصدومان حوادث نیز گفت: در این مدت، ۱۳۹۴ نفر نیز در حوادث مصدوم یا بیمار شده و ۱۷۸ نفر جان خود را از دست دادند. ۱۲۳۲ نفر نیز به مراکز درمانی انتقال داده شدند که ۶۸ درصد از آنان معادل ۸۳۷ تن در حوادث ترافیکی آسیب دیده بودند. همچنین ۱۶۲ نفر در محل حادثه، خدمات درمانی دریافت کرده‌اند که۱۱۰ نفر از آنان در تصادفات زخمی شده بودند.

وی همچنین با اشاره به حوادث جوی هفته گذشته گفت:‌ متاسفانه درجریان حوادث جوی هفته گذشته، ۱۳ تن فوت شده و ۱۷ تن دیگر نیز مصدوم شدند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی