تیتر امروز

نسبت مردم با انتخابات و فضای حاکم بر رقابت‌ها
دیدارنیوز در برنامه "کنکاش" با حضور کارشناسان بررسی می‌کند:

نسبت مردم با انتخابات و فضای حاکم بر رقابت‌ها

"کنکاش" اسم برنامه جدیدی از "دیدارنیوز" با اجرای "حامد شجاعی" است، این برنامه قرار است به صورت نشست‌های تخصصی برگزار و منتشر شود، نخستین قسمت این برنامه امروز سه شنبه (بیست و نهم خرداد) منتشر...
تقی آزاد ارمکی: رئیس جمهور باید تنش زدایی کند/ جامعه به اجبار مسیر خودش را پیش می‌برد/ وظیفه دولت‌ها ساخت مسکن نیست
گفت‌وگوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

تقی آزاد ارمکی: رئیس جمهور باید تنش زدایی کند/ جامعه به اجبار مسیر خودش را پیش می‌برد/ وظیفه دولت‌ها ساخت مسکن نیست

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود میزبان تقی آزاد ارمکی، جامعه شناس و استاد دانشگاه بود، او در این گفت‌وگو که پیش از اعلام نتایج احراز صلاحیت‌ها انجام شد، شرایط کنونی جامعه را در مواجه...
تبعات جنگ غزه: مردم ایران به سلاح هسته‌ای گرایش پیدا کرده‌اند
از چشم جهان (۱۵۵)

تبعات جنگ غزه: مردم ایران به سلاح هسته‌ای گرایش پیدا کرده‌اند

حمید بهرامی، تحلیل‌گر مستقل در حوزه روابط بین‌الملل در مطلبی در رسانه میدل ایست مانیتور، به تبعات جنگ غزه و گرایش مردم ایران به سلاح هسته‌ای اشاره کرده که با ترجمه حمید رضا بابایی در دیدارنیوز...
پیشکسوت سرخپوشان پاسخ داد

پرسپولیسِ اوسمار بهتر است یا یحیی؟

محمد برزگر، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه پرسپولیس در زمان یحیی گل‌محمدی تیم بهتری بود یا با اوسمار گفت به نظر من با توجه به تقویتی که تیم پرسپولیس شده باید بگویم پرسپولیس با اوسمار تیم بهتری است.

کد خبر: ۱۶۴۰۸۸
۱۰:۰۶ - ۳۱ فروردين ۱۴۰۳

پرسپولیسِ اوسمار بهتر است یا یحیی؟

دیدارنیوز: پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد تیم فعلی از تیمی که در اختیار یحیی گل‌محمدی بود، بهتر است.

محمد برزگر در خصوص برد شب گذشته تیم پرسپولیس مقابل نفت آبادان گفت: با توجه به شرایط بحرانی که تیم نفت داشت و تعویض مربی در این تیم، آن‌ها به کسب نتیجه در این بازی امیدوار بودند، اما پرسپولیس بازی را خوب شروع کرد و با حوصله برد را به دست آوردند.

وی ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس از عمق دفاع تیم نفت آبادان به خوبی استفاده کردند و به گل هم رسیدند. به نظر من اوسمار توانسته تاکتیک‌های مد نظرش را در تیم دیکته کند و از نظر روحی، روانی هم بازیکنان پرسپولیس شرایطی دارند که ما را امیدوار می‌کنند در پایان فصل قهرمان شوند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه پرسپولیس در زمان یحیی گل‌محمدی تیم بهتری بود یا با اوسمار افزود: به نظر من با توجه به تقویتی که تیم پرسپولیس شده باید بگویم پرسپولیس با اوسمار تیم بهتری است؛ هر چند که از نقش بازیکنانی که به این تیم اضافه شدند نباید بی‌تفاوت گذشت چرا که در نقل و انتقالات بازیکنان خوبی به پرسپولیس ملحق شدند. از طرف دیگر اوسمار شناخت خوبی از پرسپولیس داشت و به خوبی توانست این تیم را جمع کند.

برزگر افزود: یکی از خوبی‌های این مربی برزیلی این است که به حاشیه نمی‌رود و ارتباط خوبی با بازیکنان و هواداران دارد. خوشبختانه هواداران هم او را پذیرفتند چرا که اوسمار سخت کار می‌کند و به همین دلیل خودش را در دل هواداران جا کرده است. از طرف دیگر سیستم خوبی در پرسپولیس جا افتاده و همه هواداران مثل خود من از بازی‌های این تیم لذت می‌بریم.

وی درباره اینکه از بین پرسپولیس و استقلال چه تیمی قهرمان لیگ خواهد شد ادامه داد: استقلال امسال شرایط خوبی دارد، اما من کاری به این تیم ندارم و فقط به قهرمانی پرسپولیس امیدوارم چرا که این تیم بازی به بازی و هفته به هفته بهتر می‌شود. از طرف دیگر اوسمار به خوبی کار کردن در پرسپولیس را بلد است و می‌دانم که استقلال حتماً امتیاز از دست خواهد داد و لغزش دارد.

برزگر درباره تقابل هفته آینده پرسپولیس مقابل سپاهان گفت: سپاهان تیم پرمهره و پر امکاناتی است و همین هفته موفق شدند دربی اصفهان را ببرند تا با روحیه بالایی مقابل پرسپولیس حاضر شوند. همیشه تقابل پرسپولیس و سپاهان جذاب بوده و حتی زمان خود ما هم شرایط همین گونه بود. خوشبختانه پرسپولیس به هماهنگی و هارمونی خوبی رسیده و با استفاده از امتیاز میزبانی قادر خواهد بود برنده این بازی باشد. از قدیم بین هواداران و حتی بازیکنان دو تیم پرسپولیس و سپاهان کری زیادی وجود داشت، اما امیدوارم که اعضای کادر فنی پرسپولیس با یک آنالیز خوب کمک کنند تا ۳ امتیاز این بازی به پرسپولیس برسد.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی