تیتر امروز

نسبت مردم با انتخابات و فضای حاکم بر رقابت‌ها
دیدارنیوز در برنامه "کنکاش" با حضور کارشناسان بررسی می‌کند:

نسبت مردم با انتخابات و فضای حاکم بر رقابت‌ها

"کنکاش" اسم برنامه جدیدی از "دیدارنیوز" با اجرای "حامد شجاعی" است، این برنامه قرار است به صورت نشست‌های تخصصی برگزار و منتشر شود، نخستین قسمت این برنامه امروز سه شنبه (بیست و نهم خرداد) منتشر...
تقی آزاد ارمکی: رئیس جمهور باید تنش زدایی کند/ جامعه به اجبار مسیر خودش را پیش می‌برد/ وظیفه دولت‌ها ساخت مسکن نیست
گفت‌وگوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

تقی آزاد ارمکی: رئیس جمهور باید تنش زدایی کند/ جامعه به اجبار مسیر خودش را پیش می‌برد/ وظیفه دولت‌ها ساخت مسکن نیست

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود میزبان تقی آزاد ارمکی، جامعه شناس و استاد دانشگاه بود، او در این گفت‌وگو که پیش از اعلام نتایج احراز صلاحیت‌ها انجام شد، شرایط کنونی جامعه را در مواجه...
تبعات جنگ غزه: مردم ایران به سلاح هسته‌ای گرایش پیدا کرده‌اند
از چشم جهان (۱۵۵)

تبعات جنگ غزه: مردم ایران به سلاح هسته‌ای گرایش پیدا کرده‌اند

حمید بهرامی، تحلیل‌گر مستقل در حوزه روابط بین‌الملل در مطلبی در رسانه میدل ایست مانیتور، به تبعات جنگ غزه و گرایش مردم ایران به سلاح هسته‌ای اشاره کرده که با ترجمه حمید رضا بابایی در دیدارنیوز...
اتفاقی عجیب در جنوب کشور

تصمیمات سلیقه‌ای؛ تمام کنسرت‌های بوشهر لغو شد!

در حالی که داستان بحث‌برانگیز لغو و کارشکنی در کنسرت علیرضا قربانی در اصفهان هنوز در یادها باقی مانده، حالا از بوشهر خبر می‌رسد که اداره اماکن در دو نامه عجیب به فاصله یک روز، ابتدا اجازه برگزاری کنسرت‌های فروردین ماه را صادر و بلافاصله همه کنسرت‌ها را در بوشهر لغو کرده است!

کد خبر: ۱۶۴۰۵۹
۱۸:۳۲ - ۲۹ فروردين ۱۴۰۳

تمام کنسرت‌های بوشهر لغو شد!

دیدارنیوز: اداره اماکن استان بوشهر در دو نامه عجیب به فاصله یک روز، ابتدا اجازه برگزاری کنسرت‌های فروردین ماه این استان را صادر و بلافاصله در اقدامی عجیب، همه کنسرت‌ها را در بوشهر لغو کرد.

به نقل از دیده‌بان ایران، اداره اماکن استان بوشهر در دو نامه عجیب به فاصله یک روز، ابتدا اجازه برگزاری کنسرت‌های فروردین ماه این استان را صادر و بلافاصله در اقدامی عجیب، همه کنسرت‌ها را در بوشهر لغو کرد. کنسرت آرمان گرشاسبی ۳۰ و ۳۱ فروردین و کنسرت «معین زد» ۵ و ۷ اردیبهشت ماه، با دستور اداره اماکن استان بوشهر لغو شد.

این در شرایطی‌ست که همین اداره در تاریخ ۲۵ فروردین، نامه برگزاری این کنسرت را صادر کرده بود و در کمتر از ۲۴ ساعت، با صدور نامه‌ای دیگر با مُهر «آنی»، برگزاری هر دو کنسرت را خارج از مصلحت دانست!

در ماه‌های اخیر بوشهر یکی از خبرسازترین استان‌های ایران در حوزه موسیقی تبدیل شده است. حواشی برگزاری و لغو فستیوال کوچه و اجرای آن در دوبی یکی از جنجالی‌ترین اخبار اسفند سال قبل بود. پس از دستور صریح وزیر ارشاد مبنی بر برگزاری کنسرت در تمام نقاط ایران بی هیچ مشکل و تصمیمات استانی و غیرقانونی، این استان جنوبی ایران درگیر تصمیماتی سلیقه‌ای شده است. باید منتظر ماند و دید وزارت ارشاد درباره این تصمیم غیرقانونی چه واکنشی خواهد داشت.

منبع: کانال بهمن بابازاده

مطلب مرتبط:

علم‌الهدی و صدیقی، مردم را به روحانیت بی‌اعتماد کرده‌اند

برنامه کنسرت‌های نوروزی در ایران

عذرخواهی وزارت ارشاد به‌دلیل لغو کنسرت قربانی +ویدیو

جنجال یک کنسرت در اصفهان؛ «به قانون عمل کنید»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی