تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها (بروز رسانی می‌شود)

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ موافقان و مخالفان انتخابات ریاست جمهوری

مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق

در ادامه برنامه‌های انتخاباتی دیدارنیوز این بار با یک مناظره جذاب بین احمد بخارایی جامعه شناس به عنوان مخالف و جهانبخش محبی‌نیا نماینده ادوار مجلس به عنوان موافق انتخابات، مهمان نگاه‌های گرم...
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر خبر داد

امدادرسانی به سیل‌زدگان و آبگرفتگی ۷ استان

بابک محمودی، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از ۲۰۰ نفر درپی وقوع سیل و آبگرفتگی در ۷ استان کشور خبر داد و گفت: استان‌های بوشهر، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، فارس، کرمان، هرمزگان و یزد تحت تاثیر سامانه بارشی قرار دارند و تاکنون امدادگران جمعیت هلال احمر به ۲۰۸ حادثه‌دیده امدادرسانی کرده‌اند.

کد خبر: ۱۶۴۰۰۳
۱۷:۴۴ - ۲۸ فروردين ۱۴۰۳

امدادرسانی به سیل‌زدگان و آبگرفتگی ۷ استان

دیدارنیوز: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از ۲۰۰ نفر درپی وقوع سیل و آبگرفتگی در ۷ استان کشور خبر داد.

بابک محمودی، با اشاره به آماده‌باش هلال احمر در برای بارش شدید باران در استان‌های جنوبی کشور گفت: پس از اعلام هشدار سازمان هواشناسی، سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر امدادگران خود در استان‌های جنوبی کشور را به حالت آماده‌باش درآورد و این آماده‌باش همچنان و تا زمان عادی شدن شرایط ادامه دارد.

وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته مناطقی از هفت استان کشور درگیر سیل و آب گرفتگی شدند، گفت: استان‌های بوشهر، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، فارس، کرمان، هرمزگان و یزد تحت تاثیر سامانه بارشی قرار دارند و تاکنون امدادگران جمعیت هلال احمر به ۲۰۸ حادثه‌دیده امدادرسانی کرده‌اند.

به گفته رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در این هفت استان تاکنون ٢٤ مورد عملیات امدادی انجام شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی