تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ موافقان و مخالفان انتخابات ریاست جمهوری

مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق

در ادامه برنامه‌های انتخاباتی دیدارنیوز این بار با یک مناظره جذاب بین احمد بخارایی جامعه شناس به عنوان مخالف و جهانبخش محبی‌نیا نماینده ادوار مجلس به عنوان موافق انتخابات، مهمان نگاه‌های گرم...

انتقاد یک پرسپولیسی از استقلال؛ مشکلات را گردن داور می‌اندازند!

جمشید شاه‌محمدی، پیشکسوت پرسپولیس درباره پیروزی اخیر سرخ‌ها در سیرجان و اعتراض استقلالی‌ها نسبت به داوری‌ها گفت: کنار زدن استقلال برای این پرسپولیس هیچ کاری ندارد. استقلال قطعا در بازی‌های آینده امتیاز از دست می‌دهد و پرسپولیس با این روند خوبی که در پیش گرفته قطعا می‌تواند خودش را به صدر جدول برساند. استقلال یا هر تیمی نمی‌تواند نتیجه بگیرد مشکلات را گردن داوری می‌اندازد.

کد خبر: ۱۶۳۶۳۳
۱۲:۰۴ - ۲۰ فروردين ۱۴۰۳

انتقاد یک پرسپولیسی از استقلال؛ چرا مشکلات را گردن داور می‌اندازند؟

دیدارنیوز: پیشکسوت پرسپولیس گفت: شکست دادن گل گهر در سیرجان آن هم با یک تیم خوب مثل پرسپولیس این نوید را می‌دهد که بدون توجه به نتایج دیگر رقبا فقط باید به سمت قهرمانی برویم.

جمشید شاه محمدی بازیکن اسبق تیم پرسپولیس، درباره دیدار این تیم مقابل گل گهر در شهر سیرجان اظهار داشت: تیم حریف از همان دقیقه اول آمده بود که در خانه‌اش برنده شود. این را می‌شد از سبک بازی تیم گل گهر برداشت کرد، اما بچه‌های پرسپولیس به خوبی توانستند حملات آن‌ها را خنثی کنند و البته یک نظم دفاعی خوب هم در تیم مان دیدیم که بیشتر برای کمک به دروازه‌بان جوان پرسپولیس بود.

وی درباره عملکرد رفیعی تاکید کرد: این جوان نشان داد اگر در طول این مدت در پرسپولیس فوتبال بازی نمی‌کرده، اما در تمرینات به خوبی از تجربیات علیرضا بیرانوند استفاده کرده و در اوج جوانی می‌شود نوعی پختگی را در رفتار و عملکرد او درون دروازه دید. من کارشناس دروازه‌بانی نیستم، اما تمام خروج‌ها و حرکات این دروازه‌بان برای کار‌های مربوط به مهار توپ‌ها مثل یک دروازه‌بان با تجربه است. خوشحالم که یکی دروازه‌بان آینده‌دار پشت سر علیرضا بیرانوند قرار داشت.

وی افزود: در اواخر بازی و روی حمله سیرجانی‌ها رفیعی در یک صحنه دو بار توپ را با دست و پا دفع کرد که ممکن بود با همان حمله بازی به تساوی کشیده شود و ما دو امتیاز بازی را از دست بدهیم. می‌خواهم اینطور بگویم که بخشی از این دو امتیاز را به خاطر رشادت این دروازه‌بان جوان داریم که باید در هفته‌های آینده هم به او روحیه بدهیم تا با همین قدرت در دروازه بایستد.

شاه محمدی همچنین با اشاره به عملکرد کلی تیم پرسپولیس در دیدار با گل گهر خاطرنشان کرد: بدون شک بهترین خرید تیم پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی همین بازیکن ازبکستانی است. این فوتبالیست سبک فوتبالش کاملاً پرسپولیسی است. دریبل می‌زند، برمی‌گردد، نفوذ می‌کند، استارت‌های سرعتی دارد، اورلپ می‌کند و هر لحظه لازم باشد می‌تواند بچرخد و توپ را به سمت دروازه بزند خلاصه نسخه حریف را به خوبی می‌پیچد. اورونوف آمده تا پرسپولیس این فصل دوباره قهرمان شود.

وی ادامه داد: در طول بازی حضور این بازیکن در نقاط مختلف زمین کاملاً به چشم می‌آمد. همین که چند بار او را زدند نشان می‌دهد یک بازیکن فعال و پرتحرک است. گلی که زد کاملاً هوشمندانه بود و باید گفت نتیجه زحمات همه بچه‌های تیم را اورونوف به ثمر رساند. در واقع همه تیم پرسپولیس در بازی گل گهر خوب بود، اما این پسر واقعاً نقش عمده‌ای در این برنده شدن داشت.

بازیکن قدیمی پرسپولیس همچنین درباره اخراج سرمربی این تیم از سوی داور مسابقه گفت: متاسفانه قضاوت ضعیفی را شاهد بودیم. آن‌هایی که می‌گویند داوری‌ها به ضرر ماست بازی پرسپولیس رو ببینند که چطور و بی‌دلیل سرمربی تیم ما را اخراج کردند. در چند صحنه هم بچه‌های تیم ما و البته مدافع قطری ما را زدند فوتبالیستی که هر کسی نمی‌تواند او را زمین بزند، اما باز هم داور توجهی نکرد.

شاه محمدی با اشاره به شرایط امتیازات تیم‌ها در بالای جدول رده‌بندی توضیح داد: کنار زدن استقلال برای این پرسپولیس هیچ کاری ندارد. استقلال قطعاً در بازی‌های آینده امتیاز از دست می‌دهد و پرسپولیس با این روند خوبی که در پیش گرفته قطعاً می‌تواند خودش را به صدر جدول برساند. استقلال یا هر تیمی نمی‌تواند نتیجه بگیرد مشکلات را گردن داوری می‌اندازد.

شاه محمدی در پایان گفت: خوشبختانه دوباره اتفاقات سال گذشته در حال تکرار شدن است. ما فصل قبل هم در نیم فصل دوم به خودمان آمدیم و رفتیم تا قهرمانی. این تیمی که در دیدار مقابل گل گهر سیرجان دیدیم بوی قهرمانی می‌دهد. امیدوارم با همین شرایط به سمت قهرمانی حرکت کنیم. در این حد فاصل تا بازگشت بیرانوند باید بیش از هر چیز به دروازه‌بان جوان تیم مان روحیه بدهیم. هرچند که او جوان است، ولی باید اعتماد به نفسش را بالا ببریم. این پرسپولیس تا دو هفته دیگر در صدر جدول است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی