تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...

افزایش مصرف بنزین در نوروز ۱۴۰۳

سالاری‌نسب، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از افزایش ۶.۷ میلیون لیتری مصرف بنزین نسبت به سال قبل خبر داد.

کد خبر: ۱۶۳۳۸۳
۱۸:۱۵ - ۱۳ فروردين ۱۴۰۳

افزایش مصرف بنزین در نوروز ۱۴۰۳

دیدارنیوز: مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از توزیع میانگین روزانه ۱۲۲ میلیون لیتر بنزین در روز‌های تعطیلات نوروز ۱۴۰۳ و افزایش ۶.۷ میلیون لیتری نسبت به سال قبل خبر داد.

جعفر سالاری‌نسب با اشاره به روند افزایشی مصرف بنزین در تعطیلات نوروز ۱۴۰۳ گفت: در روز یکشنبه (دوازدهم فروردین‌ماه) ۱۲۸ میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر بنزین در کشور توزیع شده است که در سال گذشته میانگین مصرف در مدت مشابه ۱۲۷ میلیون و ۹۰۰ هزار لیتر بوده است.

وی افزود: به طور میانگین از ابتدای نوروز امسال تاکنون (یکم تا دوازدهم فروردین‌ماه) معادل ۱۲۲ میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر بنزین در کشور توزیع شده است که در سال گذشته میانگین مصرف در مدت مشابه ۱۱۵ میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر بوده است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با بیان اینکه روزانه به طور متوسط ۶.۷ میلیون لیتر بنزین در سال‌جاری نسبت به سال ۱۴۰۲ افزایش مصرف بنزین داشته‌ایم، گفت: لازم است با مدیریت مصرف سوخت و رعایت موارد مربوط به مصرف بهینه، کارکنان این شرکت را در سوخت‌رسانی مطلوب به هموطنان یاری کنند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی