تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها (بروز رسانی می‌شود)

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ موافقان و مخالفان انتخابات ریاست جمهوری

مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق

در ادامه برنامه‌های انتخاباتی دیدارنیوز این بار با یک مناظره جذاب بین احمد بخارایی جامعه شناس به عنوان مخالف و جهانبخش محبی‌نیا نماینده ادوار مجلس به عنوان موافق انتخابات، مهمان نگاه‌های گرم...

حضور یگان حفاظت شهرداری تهران در ۴ بوستان برای جلوگیری از «هنجارشکنی اخلاقی»

سرهنگ هادی موسوی، فرمانده یگان حفاظت با بیان اینکه عوامل این یگان همزمان با روز طبیعت در ۴ بوستان ولایت، لاله، پلیس و پارک جنگلی سرخه حصار مستقر شدند، گفت: برقراری امنیت جهت رفاه حال شهروندان و جلوگیری از هرگونه هنجارشکنی اخلاقی از جمله مهم‌ترین اهداف حضور عوامل یگان حفاظت در این پارک‌ها است.

کد خبر: ۱۶۳۳۶۷
۱۱:۴۱ - ۱۳ فروردين ۱۴۰۳

حضور یگان حفاظت شهرداری تهران در ۴ بوستان برای جلوگیری از «هنجارشکنی اخلاقی»

دیدارنیوز: عوامل یگان حفاظت شهرداری تهران در ۴ بوستان لاله، ولایت، پلیس و پارک جنگلی سرخه حصار مستقر شدند.

به نقل از روابط عمومی یگان حفاظت شهرداری تهران، سرهنگ هادی موسوی فرمانده یگان حفاظت با بیان اینکه عوامل این یگان همزمان با روز طبیعت در ۴ بوستان ولایت، لاله، پلیس و پارک جنگلی سرخه حصار مستقر شدند، گفت: برقراری امنیت جهت رفاه حال شهروندان و جلوگیری از هرگونه هنجار شکنی اخلاقی از جمله مهم‌ترین اهداف حضور عوامل یگان حفاظت در این پارک‌ها است.

وی افزود: حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از هرگونه آسیب به منابع طبیعی که از سرمایه‌های اصلی شهر به شمار می‌روند در کنار حفظ اموال عمومی شهروندان جزو دیگر ماموریت‌های عوامل یگان به شمار می‌رود.

سرهنگ موسوی با بیان اینکه عوامل یگان حفاظت از ساعت ۷ صبح در ایستگاه‌های تعیین شده مستقر شدند، گفت: با توجه به ایام ماه مبارک رمضان پیش بینی‌ها بر این اساس است که استقبال مردم در ساعات پایانی روز از بوستان‌ها بیشتر شود و بر همین اساس پرسنل یگان حفاظت تا ساعات پایانی در محل خدمت خود مستقر خواهند بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی