تیتر امروز

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ حادثه در منطقه جنگلی دیزمار/ واکنش ضرغامی
این گزارش بروزرسانی می‌شود

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ حادثه در منطقه جنگلی دیزمار/ واکنش ضرغامی

برخی خبرها حاکی از آن است که بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است. با این حال برخی همراهان رئیس جمهور در این بالگرد توانسته‌اند تماسی با مرکز برقرار کنند...
«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
مقاومت مردم غزه، افسانه‌ای است

اسماعیل هنیه: اسرائیل دچار انزوای سیاسی شده است

«اسماعیل هنیه»، رئیس دفتر سیاسی حماس در جریان سفرش به تهران گفت: دیروز قطعنامه صادر شد، اگرچه با تاخیر، اما نشان می‌دهد اسرائیل دچار انزوای سیاسی شده است.

کد خبر: ۱۶۳۱۶۳
۱۷:۳۵ - ۰۷ فروردين ۱۴۰۳

اسماعیل هنیه: اشغالگران با انزوای بی‌سابقه‌ای مواجه شده‌اند

دیدارنیوز: رئیس دفتر سیاسی حماس گفت که در ششمین ماه از نبرد طوفان‌الاقصی، مردم غزه مقاومت افسانه‌ای از خود نشان داده‌اند.

«اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس در سخنان کوتاهی پس از دیدار و گفتگو با حسین امیرعبداللهیان، وزیرخارجه کشورمان در تهران، گفت که نبرد طوفان‌الاقصی وارد ششمین ماه خود شده است و مردم و مقاومت فلسطین در مقابله با نسل‌کشی و پاکسازی نژادی رژیم صهیونیستی ثابت‌قدم هستند.

هنیه گفت: «مردم غزه در طول ۶ ماه گذشته مقاومت افسانه‌ای از خود در برابر تجاوزات صهیونیست‌ها به نمایش گذاشتند. به رغم تمام هزینه‌های سنگینی که مردم غزه پرداختند، رژیم صهیونیستی شکست خورده و در حال از دست دادن حمایت سازمان‌های بین‌المللی است».

رهبر حماس به قطعنامه روز گذشته شورای امنیت سازمان ملل در مورد آتش‌بس در غزه اشاره کرد و گفت: «دیروز قطعنامه صادر شد، اگرچه با تاخیر، اما نشان می‌دهد رژیم صهیونیستی دچار انزوای سیاسی شده است».

او در بخشی دیگر از صحبت‌های خود با تشکر از رهبر معظم انقلاب اسلامی، رئیس‌جمهور و مردم ایران به خاطر حمایت از جریان مقاومت فلسطین، به در پیش بودن روز قدس اشاره کرد و گفت: «امیدواریم ملت مسلمان در روز قدس حضور قدرتمندانه، انقلابی و شجاعانه داشته باشند و این موضوع می‌تواند گام بزرگی در آزادسازی مسجد الاقصی باشد».

هنیه با تاکید بر این‌که ایران در صف مقدم حمایت از آرمان و ملت فلسطین ایستاده است، گفت: «ما در حال گذر از یک مرحله تاریخی در روند مبارزه با رژیم صهیونیستی هستیم و طوفان الاقصی یک نقطه عطف در این زمینه است».

به نقل از ایسنا، رئیس دفتر سیاسی حماس با بیان این‌که رژیم صهیونیستی نتوانست به هیچ یک از اهداف نظامی یا استراتژیک خود دست یابد، به حمایت‌های آمریکا از این رژیم در چند ماه گذشته اشاره کرد و گفت: «آمریکا نمی‌تواند اراده خود را بر جامعه جهانی تحمیل کند و اکنون اشغالگران با انزوای سیاسی بی‌سابقه‌ای مواجه شده‌اند».

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی