تیتر امروز

نسبت مردم با انتخابات و فضای حاکم بر رقابت‌ها
دیدارنیوز در برنامه "کنکاش" با حضور کارشناسان بررسی می‌کند:

نسبت مردم با انتخابات و فضای حاکم بر رقابت‌ها

"کنکاش" اسم برنامه جدیدی از "دیدارنیوز" با اجرای "حامد شجاعی" است، این برنامه قرار است به صورت نشست‌های تخصصی برگزار و منتشر شود، نخستین قسمت این برنامه امروز سه شنبه (بیست و نهم خرداد) منتشر...
تقی آزاد ارمکی: رئیس جمهور باید تنش زدایی کند/ جامعه به اجبار مسیر خودش را پیش می‌برد/ وظیفه دولت‌ها ساخت مسکن نیست
گفت‌وگوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

تقی آزاد ارمکی: رئیس جمهور باید تنش زدایی کند/ جامعه به اجبار مسیر خودش را پیش می‌برد/ وظیفه دولت‌ها ساخت مسکن نیست

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود میزبان تقی آزاد ارمکی، جامعه شناس و استاد دانشگاه بود، او در این گفت‌وگو که پیش از اعلام نتایج احراز صلاحیت‌ها انجام شد، شرایط کنونی جامعه را در مواجه...
تبعات جنگ غزه: مردم ایران به سلاح هسته‌ای گرایش پیدا کرده‌اند
از چشم جهان (۱۵۵)

تبعات جنگ غزه: مردم ایران به سلاح هسته‌ای گرایش پیدا کرده‌اند

حمید بهرامی، تحلیل‌گر مستقل در حوزه روابط بین‌الملل در مطلبی در رسانه میدل ایست مانیتور، به تبعات جنگ غزه و گرایش مردم ایران به سلاح هسته‌ای اشاره کرده که با ترجمه حمید رضا بابایی در دیدارنیوز...
عملکرد کلی تیم ملی در جام ملت‌ها راضی‌کننده نبود

انتقاد یک روزنامه از قلعه‌نویی؛ مردم هنوز ناراضی هستند!

روزنامه خبرورزشی در نقد اظهارات امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم ملی پس از دیدار با ترکمنستان نوشت: «نه آقای قلعه‌نویی! تیم ملی از دیرباز محبوب مردم بوده، اما حضور و اشتیاق مردم برای حمایت از تیم ملی در بازی با ترکمنستان به معنی رضایت مردم از شکست در برابر قطر نبوده است! درست که ما ژاپن را شکست دادیم و همه مردم این نمایش و پیروزی در برابر رقیب سنتی را تحسین کردند، اما شکست در برابر قطر دردآور بود و هنوز هم خیلی‌ها حسرت ناکامی در این دیدار را می‌خورند.»

کد خبر: ۱۶۳۱۱۹
۱۸:۰۵ - ۰۶ فروردين ۱۴۰۳

انتقاد یک روزنامه از قلعه‌نویی؛ مردم هنوز ناراضی هستند!

دیدارنیوز: حضور تماشاگران تیم ملی در استادیوم آزادی برای تماشای بازی تیم ملی در برابر ترکمنستان موجب تعجب کادر فنی تیم ملی و بازیکنان شد.

روزنامه خبرورزشی نوشت: «از آن‌جایی که ترکمنستان حریف قدری برای تیم ملی به حساب نمی‌آمد، تصور نمی‌شد تماشاگران زیادی برای تماشای بازی تیم ملی دربرابر این کشور به استادیوم آزادی بیایند، اما این اتفاق صورت گرفت تا هم بازیکنان و هم کادر فنی تیم ملی ذوق‌زده شوند و آن را به صراحت بر زبان بیاورند که البته این رفتار صادقانه قابل تحسین است.

اشتیاق مردم برای تماشای بازی تیم ملی و حضور در استادیوم آزادی موجب شد تا امیر قلعه‌نویی به نوعی این حضور را به نفع خود و تیم ملی مصادره کند. او در بخشی از مصاحبه‌اش گفت: این حضور نشان داد مردم از تیم ملی راضی هستند و خیلی از حرف‌هایی که می‌زنند درست نیست و مردم تیم ملی را دوست دارند.

منظور امیر قلعه‌نویی صحبت منتقدین بود که به عملکرد سینوسی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا اختصاص داشت و نقد‌ها بعد از شکست تیم ملی در برابر قطر و نرسیدن به دیدار پایانی جام ملت‌ها به اوج خود رسید و بیشتر این نقد‌ها از سوی کسانی مطرح شد که در این فوتبال برای خود چهره موجهی هستند که یکی از آن‌ها ابراهیم قاسمپور بود.

نه آقای قلعه‌نویی! تیم ملی از دیرباز محبوب مردم بوده، اما حضور و اشتیاق مردم برای حمایت از تیم ملی در بازی با ترکمنستان به معنی رضایت مردم از شکست در برابر قطر نبوده است! درست که ما ژاپن را شکست دادیم و همه مردم این نمایش و پیروزی در برابر رقیب سنتی را تحسین کردند، اما شکست در برابر قطر دردآور بود و هنوز هم خیلی‌ها حسرت ناکامی در این دیدار را می‌خورند. ایضا مردم فراموش نکردند ما سوریه را در ضربات پنالتی شکست دادیم و با یک گل از سد هنگ‌کنگ عبور کردیم...

اگر امیر قلعه‌نویی بر این باور باشد که مردم از تیم ملی راضی اند و حضور آن‌ها در استادیوم آزادی را صرفا به عملکرد تیم خود نسبت دهد، اولین ضربه را به خود و تیم ملی زده و بی‌شک این تیم در ادامه مسیر دستاوردی برای فوتبال ایران نخواهد داشت، هرچند به جام جهانی صعود کند که خیلی هم سهل است.

ژاپن را شکست دادیم و خوب بازی کردیم، این درست؛ در برابر ترکمنستان هم می‌توان ادعا کرد شکل بازی تیم ملی قابل تحسین بوده، اما عملکرد کلی تیم ملی در جام ملت‌ها راضی‌کننده نبود. ما در برابر قطر شکست خوردیم و جام قهرمانی را از دست دادیم و این حالاحالا‌ها ناراحت‌کننده است؛ اصولا کدام طرفدار است که از شکست راضی باشد؟ کره‌ای‌ها هنوز به واسطه شکست در جام ملت‌ها و ازدست‌دادن جام قهرمانی ضمن عذرخواهی به ملت خود نوید می‌دهند که در آینده بیشتر تلاش خواهند کرد تا میزان تاثر خود را از حذف تیم ملی‌شان نشان دهند، اما ما اذعان می‌کنیم که مردم از تیم کشورشان راضی اند! این یک اشتباه محض و یک خودزنی بزرگ است.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی