تیتر امروز

خوش به حال عوام عزیزشان!
افاضات اضافه

خوش به حال عوام عزیزشان!

عیسی، خواص‌الدوله امور ارتباطات اعلام کرد که یک بسته ۲۰ گیگابایتی پیام‌رسان‌های داخلی برای عوام عزیزشان در نظر گرفته است. خوش به حال عوام عزیزشان!
مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ موافقان و مخالفان انتخابات ریاست جمهوری

مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق

در ادامه برنامه‌های انتخاباتی دیدارنیوز این بار با یک مناظره جذاب بین احمد بخارایی جامعه شناس به عنوان مخالف و جهانبخش محبی‌نیا نماینده ادوار مجلس به عنوان موافق انتخابات، مهمان نگاه‌های گرم...

تلگرام به صورت موقت در اسپانیا فیلتر می‌شود

پس از شکایت برخی رسانه‌ها مبنی بر انتشار بدون مجوز مقاله‌های آنها در تلگرام، با حکم دادگاه، تلگرام از فردا (دوشنبه) به‌طور موقتی در اسپانیا مسدود می‌شود.

کد خبر: ۱۶۳۰۵۹
۱۱:۰۴ - ۰۵ فروردين ۱۴۰۳

تلگرام در اسپانیا فیلتر می‌شود

دیدارنیوز: دیوان عالی اسپانیا به تعلیق فعالیت‌های تلگرام در این کشور حکم داده است.

به نقل از زومیت، مسدودشدن تلگرام نتیجه‌ شکایت رسانه‌هایی است که اعلام کردند کاربران بدون کسب مجوز رسمی، مقاله‌های آن‌ها را در تلگرام منتشر می‌کنند.

به موجب حکم دادگاه، تلگرام از فردا (دوشنبه) به‌طور موقتی در اسپانیا مسدود می‌شود.

قاضی سانتیاگو پدراز می‌گوید که تحقیق روی ادعا‌های مطرح‌شده توسط رسانه‌های Atresmedia و Telefonica مورد بررسی قرار می‌گیرد. به گفته‌ قاضی، مسدودکردن تلگرام وظیفه‌ اپراتور‌های موبایل است.

تلگرام چهارمین سرویس پیام‌رسان محبوب در اسپانیا محسوب می‌شود. در یک نظرسنجی که توسط نهاد CNMC برگزار شد، ۱۹ درصد از شرکت‌کنندگان گفتند که کاربر تلگرام هستند. تلگرام هم‌اکنون بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه در سراسر دنیا دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی