تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...
میرتاج‌الدینی مطرح کرد

مشکلات اقتصادی باعث کاهش قدرت خرید مردم می‌شود

محمدرضا میرتاج‌الدینی، نماینده مجلس با اشاره به اینکه دولت باید با انجام کار کارشناسی، برنامه‌هایش را برای مشارکت مردم در تولید و برداشته شدن موانع اعلام و عملیاتی کند، می‌گوید که مشکلات اقتصادی باعث افزایش تورم و کاهش قدرت خرید مردم می‌شود.

کد خبر: ۱۶۳۰۱۲
۱۰:۰۷ - ۰۴ فروردين ۱۴۰۳

مشکلات اقتصادی باعث کاهش قدرت خرید مردم می‌شود

دیدارنیوز: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «جهش تولید با فعالیت بخش خصوصی محقق می‌شود» گفت که باید موانع مردمی شدن اقتصاد برداشته شود.

محمدرضا میرتاج‌الدینی در گفتگو با ایسنا با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «جهش تولید با مشارکت مردم» گفت: رهبر انقلاب در چندین سال گذشته شعار سال را مرتبط با موضوعات اقتصادی تعیین کردند چراکه مشکل اصلی اقتصاد کشور، اقتصاد است.

وی با بیان این‌که «مشکلات اقتصادی باعث افزایش تورم و کاهش قدرت خرید مردم می‌شود»، افزود: مشکلاتی برای اشتغال جوانان، تامین مسکن و در نهایت ازدواج آن‌ها وجود دارد که برای رفع آن و همچنین برقراری عدالت اقتصادی راهی جز قوی شدن اقتصاد وجود ندارد تا مردم ثمرات آن را در زندگی شان لمس کنند.

این نماینده مجلس بیان کرد: مشکلات بر سرراه فعالیت بخش خصوصی زیاد است و آن‌ها گلایه‌های فراوانی دارند و انگار گوش شنوایی هم نیست؛ اکنون با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر لزوم رشد تولید، انتظار می‌رود از ظرفیت‌های بخش خصوصی استفاده شده و موانع کار آن‌ها برداشته شود.

میرتاج‌الدینی با تاکید بر این‌که «جهش تولید با فعالیت بخش خصوصی و مشارکت مردم حاصل می‌شود»، گفت: باید اقتصاد را دست مردم دهیم که لازمه آن رفع موانع مردمی شدن اقتصاد است؛ زمانی که اقتصاد مردمی شد مشکلات نیز برطرف شده و اقتصاد دیگر ضعیف نمی‌شود.

وی در پایان بیان کرد: دولت باید با انجام کار کارشناسی، برنامه‌هایش را برای مشارکت مردم در تولید و برداشته شدن موانع اعلام و عملیاتی کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی