تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
رئیس مرکز اورژانس استان خبر داد

آماده‌باش اورژانس تهران در نوروز با هواپیما و بالگرد

محمد اسماعیل توکلی، رئیس مرکز اورژانس استان تهران از آماده باش صددرصدی اورژانس در نوروز و استفاده از ۲ هواپیما و ۲ بالگرد برای شرایط اضطراری خبر داد.

کد خبر: ۱۶۲۹۵۴
۲۰:۴۴ - ۰۱ فروردين ۱۴۰۳

آماده‌باش اورژانس تهران در نوروز با هواپیما و بالگرد

دیدارنیوز: رئیس مرکز اورژانس استان تهران از آماده باش صددرصدی اورژانس در ایام نوروز ۱۴۰۳ خبر داد.

محمد اسماعیل توکلی، درباره اقدامات اورژانس در ایام نوروز گفت: همه ساله با فرارسیدن ایام نوروز، در سطح اورژانس کشور طرح «سلامت نوروزی» آغاز می‌شود و همه مجموعه‌های درمانی وزارت بهداشت در این طرح تلاش می‌کنند خدمات مطلوب و موثر به هموطنان ارائه کنند.

وی افزود: اورژانس تهران هر ساله در ایام نوروز، نسبت به برپایی کمپ‌های سلامت در محور‌های خروجی و ورودی استان اقدام می‌کند و ما امسال هم این طرح را اجرا کردیم.

رئیس مرکز اورژانس استان تهران ادامه داد: در نوروز ۱۴۰۳ نیز، ۱۶ کمپ در استان تهران در محور‌ها برپا شده است. این کمپ‌ها فارغ از آمبولانس‌ها و پایگاه‌های درون شهری فعالیت می‌کنند. همچنین ناوگان اورژانس هوایی هم در آماده باش است و بر این اساس دو فروند بالگرد اورژانس هوایی و دو فروند هواپیمای بال ثابت نیز به صورت صد درصدی در حالت آماده باش قرار دارند تا در صورت بروز حوادث انبوه به‌کار گرفته شوند.

توکلی گفت: در ایام نوروز تمامی ناوگان اورژانس استان تهران اعم از اتوبوس آمبولانس ها، موتورلانس‌ها و ... در خدمت مردم خواهند بود و عوامل اورژانس در شرایطی که مردم در تعطیلات هستند، نوروز خود را برای سلامت و مراقبت از جان مردم در محل کار و ماموریت سپری خواهند کرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی