تیتر امروز

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)
از چشم جهان (۱۵۱)

اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)

در قسمت اول مقاله «اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد» به دو مساله اشاره شد و در این مطلب، سه مساله راهبردی دیگر و پایانی را می‌خوانید.
سارقان تحت رصد کامل پلیس هستند

رادان: اجازه نمی‌دهیم گردن‌کشان بر مردم چیره شوند

سردار احمدرضا رادان، فرمانده فراجا با بیان اینکه اجازه نمی‌دهیم گردن‌کشان و قانون‌گریزان بر مردم چیره شوند، از شهادت ۹۰ مامور پلیس در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

کد خبر: ۱۶۲۹۰۰
۱۳:۰۷ - ۲۹ اسفند ۱۴۰۲

رادان:

دیدارنیوز: فرمانده فراجا با تاکید بر اینکه پلیس باید بتواند در سال ۱۴۰۳، آرامش و امنیت را به گونه‌ای رقم بزند که این سال توأم با امنیت بیشتر برای مردم باشد، گفت: قطعا اجازه نمی‌دهیم که گردن‌کشان و قانون‌گریزان بر مردم چیره شوند.

سردار احمدرضا رادان در رزمایش نوروز ۱۴۰۳ که صبح امروز در میدان آزادی تهران برگزار شد، با تبریک ایام ماه مبارک رمضان و سال نو به مردم ایران و پرسنل فراجا گفت: آخرین لحظات سال ۱۴۰۲ را طی می‌کنیم، سالی که فراز و نشیب‌های بسیاری داشت و مملو از ماموریت‌های فشرده برای پلیس بود از طرح نوروزی ۱۴۰۲ گرفته تا طرح تابستانی و طرح اربعین، طرح زمستانی و وقایع مختلف همه در این سال اجرا شد.

وی با گرامیداشت یاد شهدای انتظامی کشور در سال ۱۴۰۲ گفت: در این سال انتظامی کشور بیش از ۹۰ شهید را در راه تامین آرامش و امنیت مردم تقدیم کشور کرد. مردمی که شایسته بهترین‌ها در تمام ابعاد و به خصوص در بعد امنیتی و انتظامی هستند.

رادان افزود: با شهدای انقلاب، انتظامی و شهدای ۱۴۰۲ عهد و پیمان می‌بندیم که رهرو آنان باشیم. همچنین به جانبازان انقلاب و انتظامی درود فرستاده و عهد می‌بندیم که پاسدار جانبازی آن‌ها در خدمت به مردم ایران و تامین کننده نظم و امنیت آنان باشیم.

فرمانده کل انتظامی تصریح کرد: در حالی که نوروز و تعطیلات آغاز می‌شود تا مردم خستگی یک سال را از تن بیرون کرده و استراحتی توأم با آرامش انجام دهند، مجاهدان فی سبیل‌الله مجموعه انتظامی در بهار قرآن و طبیعت از آسایش خود گذشته تا امنیت و آرامش مردم را پایدار کنند؛ آن‌ها بر این عهد ایستاده و امروز نمونه‌ای از آمادگی کشور را در تهران به نمایش گذاشتند.

فرمانده فراجا با بیان اینکه امروز نیرو‌های پلیس در مرز، روستاها، خیابان‌ها و جاده‌های سراسر کشور برای تامین امنیت و آرامش مردم آماده‌باش هستند، گفت: امیدواریم تا خدمتگزاران خوبی برای مردم باشیم. همکاران من در شهر‌های مسافرپذیر آمادگی مضاعفی برای تامین نظم و امنیت دارند و در شهر‌های مسافرفرست نیز تمهیدات دیگری برای تامین امنیت منازل و اموال مردم اتخاذ شده است.

رادان ابراز امیدواری کرد که پلیس بتواند در سال ۱۴۰۳، آرامش و امنیت را به گونه‌ای رقم بزند که این سال توأم با امنیت بیشتر برای مردم باشد و گفت: قطعا اجازه نمی‌دهیم که گردن‌کشان و قانون‌گریزان بر مردم چیره شوند.

وی با بیان اینکه برخورد با پدیده سرقت و مقابله با آن یکی از اولویت‌های پلیس است، گفت: سارقان تحت رصد کامل پلیس هستند. علاوه بر آنان با قاچاقچیان کالا و مواد نیز برخورد خواهد شد و پایش در مرز‌ها را نیز با قوت ادامه می‌دهیم.

فرمانده فراجا از ساماندهی چندین هزار گشت خودرویی، موتوری، آگاهی و راهور در شرق و غرب تهران بزرگ و فرماندهی انتظامی تهران بزرگ خبر داد و گفت: امیدوارم همه شهروندان نیز با رعایت مقررات و مسائل امنیتی و انتظامی در نگهداشت وسایل خود همکار خوبی برای پرسنل سازمان انتظامی باشند.

در رزمایش امروز که با شعار «آرامش و امنیت در بهار قرآن و بهار طبیعت» برگزار شد، فرمانده فراجا از گشت‌های موتوری و خودرویی و سایر یگان‌های نمونه مستقر در میدان آزادی که قرار است در طرح اقتدار نوروز ۱۴۰۳، آرامش و امنیت ساکنان و مسافران نوروزی در استان تهران را تامین کنند، بازدید کرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی