تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.

درخشش مریم طوسی در آفریقای جنوبی با قهرمانی و رکوردشکنی

مریم طوسی یکی از دونده‌های مطرح کشورمان در رقابت‌های دو و میدانی جایزه بزرگ آفریقای جنوبی رکورد ملی را شکست و به عنوان قهرمانی رسید.

کد خبر: ۱۶۲۸۹۹
۱۳:۰۲ - ۲۹ اسفند ۱۴۰۲

درخشش مریم طوسی در آفریقای جنوبی با قهرمانی و رکوردشکنی

دیدارنیوز: در جریان برگزاری رقابت‌های دو و میدانی جایزه بزرگ آفریقای جنوبی مریم طوسی موفق شد ضمن کسب عنوان قهرمانی مواد ۱۰۰ و ۲۰۰متر رکورد ملی ماده ۲۰۰ متر را نیز ارتقا دهد.

به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، در جریان برگزاری رقابت‌های دو و میدانی جایزه بزرگ آفریقای جنوبی مریم طوسی دونده مطرح و خوش نام و‌ نشان کشورمان موفق شد، ضمن قرار گرفتن در جایگاه نخست رقابت مواد ۱۰۰ و ۲۰۰متر و کسب عنوان قهرمانی آن‌ها رکورد ملی ماده ۲۰۰متر را نیز ارتقا دهد.

بر همین اساس طوسی موفق شد با ثبت زمان ۲۳.۳۵ ثانیه (۰.۳+) زودتر از رقبای خود از خط پایان عبور کند و رکورد ملی این ماده را که با حد نصاب ۲۳.۴۶ ثانیه (۱۳۹۱/۴/۱۱-قزاقستان) در اختیار خودش بود پس از ۱۱ سال بهبود بخشد.

گفتنی است، این قهرمان پر عنوان و شناخته شده ورزش دو و میدانی بانوان کشورمان در رقابت ماده ۱۰۰متر این مسابقات نیز حضور یافت و موفق شد با ثبت حد نصاب ۱۱.۶۰ثانیه عنوان نخست را کسب کند.

لازم به ذکر است، حد نصاب جدید ملی دو و میدانی بانوان کشورمان در ماده ۲۰۰متر پس از منفی شدن آزمایش دوپینگ مریم طوسی ثبت نهایی خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی