تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.

عزیزی: برنامه دولت چیزی جز از بین رفتن امنیت، آرامش و امید کارگران نبوده است

علی محمد عزیزی، نایب رئیس مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران گفت: برنامه دولت برای کارگران چیزی جز از بین رفتن امنیت، آرامش و امید کارگران نبوده است؛ ما که بر پایه عدالت و عدل علی علیه‌السلام حکومت خود را بنا نهاده‌ایم، آیا با کارگران و مزد آن‌ها با عدالت برخورد کرده‌ایم؟

کد خبر: ۱۶۲۸۹۰
۱۱:۱۴ - ۲۹ اسفند ۱۴۰۲

عزیزی:

دیدارنیوز: یک فعال کارگری گفت: برنامه دولت برای کارگران چیزی جز از بین رفتن امنیت، آرامش و امید کارگران نبوده است.

علی محمد عزیزی (نایب رئیس مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران) گفت: «برای حمایت از سفره‌های کوچک شده کارگران، باید سیاست‌های کلی به گونه‌ای باشد که شکاف طبقاتی به شکلی شدید پیش نیاید.

اگر جامعه ۵۰ درصدی کارگری به سمت فقر و فلاکت ریزش پیدا کند، دولت دیگر توان کمک به این قشر را نخواهد داشت.

از نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتظار می‌رود دولت را مجاب به پرداخت بدهی خود به سازمان تامین اجتماعی کند؛ این رقم امروز بیش از هفتصد همت است؛ هم اکنون سازمان در بحرانی‌ترین وضعیت موجود و در آستانه ورشکستگی قرار دارد.

برنامه دولت برای کارگران چیزی جز از بین رفتن امنیت، آرامش و امید کارگران نبوده است؛ ما که بر پایه عدالت و عدل علی علیه‌السلام حکومت خود را بنا نهاده‌ایم، آیا با کارگران و مزد ان‌ها با عدالت برخورد کرده‌ایم؟»

منبع: دسترنج‌نیوز

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی