تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ قاضی‌زاده: ادعای حل تمامی مشکلات یعنی هیچ مشکلی رفع نمی‌شود!/ حمایت وزیر سابق نفت از پزشکیان
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها

انتخابات ۸ تیر؛ قاضی‌زاده: ادعای حل تمامی مشکلات یعنی هیچ مشکلی رفع نمی‌شود!/ حمایت وزیر سابق نفت از پزشکیان

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
نیابت فقها فقط در حوزه بیان حکم است نه امر حکمرانی/ ضمانت باور‌های دینی فقط تبشیر و انذار است نه استفاده از قدرت حکومت!
در چهارمین برنامه دیدار اندیشه با محمد هرندی، استاد دانشگاه، محقق و دین‌پژوه مطرح شد:

نیابت فقها فقط در حوزه بیان حکم است نه امر حکمرانی/ ضمانت باور‌های دینی فقط تبشیر و انذار است نه استفاده از قدرت حکومت!

چهارمین برنامه دیدار اندیشه به ادامه گفت‌وگو با محمد هرندی استاد دانشگاه، محقق و دین پژوه در خصوص ارتباط امر حکمرانی با دین و دینمداران اختصاص داشت. این گفت و گوی جذاب را بخوانید و ببینید.

برخورد دادستانی با آژانس‌های هواپیمایی متخلف

معاون دادستان و جانشین سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ویژه فرودگاه‌های کشور به مدیران ۲۰ شرکت هواپیمایی کشور نامه نوشته و هرگونه واگذاری و فروش بلیط از سوی آن‌ها به ۱۳ پلتفرم و شرکت ارائه بلیط را ممنوع کرده است.

کد خبر: ۱۶۲۸۶۳
۱۸:۱۱ - ۲۸ اسفند ۱۴۰۲

برخورد دادستانی با آژانس‌های هواپیمایی متخلف

دیدارنیوز: دادگستری کل تهران فروش بلیت هواپیما از طریق ۱۳ پلتفرم و شرکت را ممنوع کرد.

معاون دادستان و جانشین سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ویژه فرودگاه‌های کشور به مدیران ۲۰ شرکت هواپیمایی کشور نامه نوشته و هرگونه واگذاری و فروش بلیط از سوی آن‌ها به ۱۳ پلتفرم و شرکت ارائه بلیط را ممنوع کرده است. گران‌فروشی بلیط مسافرت‌ها و پرواز‌های هوایی علت اعمال این ممنوعیت عنوان شده است.

علی بابا، فلای‌تودی، فلایتیو، مستر بلیط، سفر مارکت، اسنپ تریپ، ساینا گشت زورق، چارتر ۷۲۴، جهان پرواز دزفول، مقتدر سیر ایرانیان، آنی تیکت، tixcharterr و parvaz۷۴۷ شرکت‌هایی هستند که فروش و واگذاری بلیط به آن‌ها از سوی دادستانی ممنوع اعلام شده است.

دو روز قبل بود که هشت وب‌سایت برای فروش بلیط هواپیما غیرمجاز اعلام شده بودند و حالا در نامه جدید ۱۳ پلتفرم با ممنوعیت برای فروش بلیط هواپیما مواجه شده‌اند.

در بازدید‌های میدانی از همه شرکت‌های هواپیمایی برای پیگیری نرخ بلیت‌های نوروزی که خارج از نرخ مصوب فروخته شده، فعالیت آژانس‌های متخلف با دستور مرجع قضایی از طریق سازمان هواپیمایی کشوری تعلیق شد که در این زمینه برخی از آژانس‌های متخلف که مدت تعلیق آن‌ها به اتمام رسیده با دریافت تعهد به فعالیت خود ادامه داده‌اند و در صورت تکرار تخلف به مدت ۶ ماه تعلیق و یا مجوز آن‌ها ابطال می‌شود.

به نقل از زومیت، علاوه بر این، شرکت‌های هواپیمایی وظیفه دارند هرگونه تاخیر و ابطال را سریعا به فرودگاه اعلام کنند تا اطلاع رسانی به موقع از طریق سامانه ۱۹۹ یا پورتال سازمانی فرودگاه صورت گیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی