تیتر امروز

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ یک تیم به محل احتمالی حادثه نزدیک شد
این گزارش بروزرسانی می‌شود

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ یک تیم به محل احتمالی حادثه نزدیک شد

برخی خبرها حاکی از آن است که بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است. با این حال برخی همراهان رئیس جمهور در این بالگرد توانسته‌اند تماسی با مرکز برقرار کنند...
«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
از همه ایرانی‌ها انگیزه می‌گیرم

هادی چوپان: دوست دارم آهن‌ها را نابود کنم

هادی چوپان، اسطوره پرورش اندام ایران که علی دایی از او به عنوان الگوی مناسبی برای جوانان عاشق ورزش یاد کرده، پس از قهرمانی در آرنولد کلاسیک انگلستان گفت: من آدمی هستم که سخت تمرین می‌کنم. وقتی به باشگاه می‌روم دوست دارم آهن‌ها را نابود کنم.

کد خبر: ۱۶۲۷۵۵
۱۰:۳۵ - ۲۷ اسفند ۱۴۰۲

هادی چوپان: دوست دارم آهن‌ها را نابود کنم

دیدارنیوز: اسطوره پرورش اندام ایران پس از قهرمانی در آرنولد کلاسیک انگلستان گفت: یک‌جنگجو هستم و برای رسیدن به موفقیت می‌جنگم.

هادی چوپان پس از کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های آرنولد کلاسیک، در پاسخ به این سوال آرنولد شوراتزنگر که انگیزه او برای رقابت از کجا نشات می‌گیرد، گفت: من از شما (هانی رامبد)، رونی‌کولمن، مردمی که اینجا هستند و همه ایرانی‌ها انگیزه می‌گیرم. وقتی اسم آرنولد، رونی کولمن و کشورم می‌آید من باید پیشرفت کنم.

وی در پاسخ به آرنولد، درباره راز موفقیت‌های خود، خاطرنشان کرد: من آدمی هستم که سخت تمرین می‌کنم. وقتی به باشگاه می‌روم دوست دارم آهن‌ها را نابود کنم. همه می‌دانند. بدن من خیلی بهتر از این بود، اما سختی‌های زیادی برای دریافت ویزای انگلستان و سفر داشتم. با استرس زیاد ۱۲ ساعت قبل از کنفرانس به محل مسابقات رسیدم و حتی وقت نکردم بدنم را ریلکس کنم.

چوپان در پایان گفت: بدن من خیلی بهتر از این بود، اما من یک جنگجو هستم و برای رسیدن به مدال می‌جنگم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی