تیتر امروز

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ یک تیم به محل احتمالی حادثه نزدیک شد
این گزارش بروزرسانی می‌شود

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ یک تیم به محل احتمالی حادثه نزدیک شد

برخی خبرها حاکی از آن است که بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است. با این حال برخی همراهان رئیس جمهور در این بالگرد توانسته‌اند تماسی با مرکز برقرار کنند...
«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.

انتقاد از مربی استقلال پس از طعنه به خبرنگاران

جواد نکونام، سرمربی استقلال هفته‌هاست که برخلاف روال معمول بدون توجه به رسانه‌ها به کنفرانس خبری نمی‌آید و حالا کار به جایی رسیده که دستیار او، مهدی هاشمی‌نسب به خبرنگاران طعنه می‌زند.

کد خبر: ۱۶۲۷۳۴
۱۹:۴۷ - ۲۶ اسفند ۱۴۰۲

انتقاد از مربی استقلال پس از طعنه به خبرنگاران

دیدارنیوز: دستیار جواد نکونام امروز در نشست خبری استقلال، به خبرنگاران حاضر در این کنفرانس هم طعنه زد.

جواد نکونام در نشست‌های خبری استقلال شرکت نمی‌کند. او دلیل این کارش را بیان نکرده، اما ترجیح می‌دهد این روز‌ها به جای خودش، مهدی هاشمی‌نسب را رهسپار کنفرانس‌ها کند.

به نظر می‌رسد اختلاف نظر نکونام با مدیرعامل استقلال دلیل اصلی این اتفاق باشد؛ چرا که در حال حاضر این تیم مدیررسانه‌ای هم ندارد و برای استقلال خوب نیست که چنین چالش‌های عجیبی را تجربه می‌کند. تاکنون پادرمیانی‌ها نیز برای وصل کادرفنی و مدیریت باشگاه جواب نداده؛ هر چند دستیار نکونام چند روز پیش گفته بود شاید همه این ماجرا‌ها ساختگی باشد! عجیب است واقعا؛ معلوم نیست در باشگاه استقلال چه می‌گذرد...

پس از پایان بازی استقلال و پرسپولیس، طبق معمول هاشمی‌نسب مقابل خبرنگاران نشست، اما این بار کنفرانس او از سوی اهالی رسانه به دلیل اعتراض به غیبت نکونام، تحریم شد. ظاهرا این واکنش ساده و بدیهی به کادرفنی استقلال برخورده و مایه ناخشنودی آن‌ها شده است، چرا که امروز هاشمی‌نسب با کنایه و طعنه حرف زد و جدا از متلکی که بارِ سرمربی سابق پرسپولیس و علایق رنگی خبرنگاران کرد، با لحنی طلبکارانه گفت: در این دو شب هم نخوابیدم و استرس داشتم، چون شما من را تحریم کرده بودید. جا دارد از شما تشکر کنم!

بی‌تعارف این ادبیات نه‌تن‌ها شایسته کمک مربی استقلال نیست که این مدل حرف زدن و پاسخگویی، شان و منزلت افرادی که قرار است در فوتبال ایران «معلم» باشند را زیر سوال می‌برد؛ در واقع این مسئله، اساسا در آداب و رسوم مربی‌گری نمی‌گنجد.

گروه فنی استقلال به جای حل مشکلات با مدیران باشگاه، حالا همان معضل و چالش قدیمی را به نوعی دیگر با خود حمل می‌کنند و به خبرنگاران متلک می‌اندازند. آیا با این وضعیت می‌توان امیدی به حل مشکلات داشت؟

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی