تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
تیم محبوب خوزستانی‌ها از پایین جدول کنده می‌شود؟

فولاد و ۴ سرمربی در یک فصل؛ «ویسی» برگشت!

باشگاه فولاد خوزستان تا پیش از شروع هفته بیست و یکم لیگ برتر، سه سرمربی در این فصل داشته و بعد از علیرضا منصوریان، مارتینز و آل‌نعمه بار دیگر عبدالله ویسی را روی نیمکت این تیم قرار داده است.

کد خبر: ۱۶۲۷۲۵
۱۷:۳۸ - ۲۶ اسفند ۱۴۰۲

فولاد و ۴ سرمربی در یک فصل؛ «ویسی» برگشت!

دیدارنیوز: با تصمیم هیئت‌مدیره باشگاه فولاد خوزستان، عبدالله ویسی به عنوان سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان انتخاب شد.

به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، عبدالله ویسی سرمربی باتجربه و خوزستانی که پیش از این هم هدایت فولاد خوزستان را برعهده داشت، بار دیگر روی نیمکت قرمزپوشان خواهد نشست.

هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان بعد از بحث و بررسی‌های متعدد درباره شرایط نیمکت تیم، ضمن قدردانی از احمد آل‌نعمه بابت زحماتی که پس از قطع همکاری با ایگناسیو مارتینز سرمربی اسپانیایی در مقوله فنی تیم فوتبال بزرگسالان کشید، رای به انتخاب عبدالله ویسی به عنوان سرمربی جدید داد.

ویسی که سابقه سرمربیگری در تیم‌های سپاهان اصفهان، فولاد خوزستان، استقلال خوزستان، پیکان تهران، صنعت نفت آبادان، نفت مسجدسلیمان، صبای قم، شاهین بوشهر، خیبر خرم‌آباد و... را در کارنامه دارد، با استقلال خوزستان در لیگ برتر و به همراه شاهین بوشهر در لیگ دسته اول جشن قهرمانی گرفت.

سرمربی ۵۲ ساله فوتبال ایران حالا بار دیگر کارش را در فولاد خوزستان آغاز می‌کند؛ او برای موفقیت در ۱۰ هفته پایانی لیگ برتر انگیزه زیادی دارد و برای این منظور از امروز (شنبه) با حضور در تمرین فولاد به طور رسمی با قرمزپوشان فوتبال خوزستان استارت خواهد زد.

گفتنی است؛ فولاد با سرمربیگری عبدالله ویسی در هفته بیست و یکم لیگ برتر عصر روز یکشنبه ۲۷ اسفند به مصاف استقلال خوزستان می‌رود.

فولاد و ۴ سرمربی در یک فصل؛ «ویسی» برگشت!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی