تیتر امروز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»
قسمت دوم از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»

در دومین قسمت از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز با شخصیت‌های تاریخی، علی شمس اردکانی ادامه ماجرای ارتباط خود با امام و رفت آمد چندباره از کویت به نوفل‌لوشاتو و بالعکس را تشریح کرد.
پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو
مراسم خاکسپاری رئیس‌جمهور و همراهان

پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو

پس از سانحه تلخ و شوکه‌کننده سقوط بالگرد ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران که امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و همراهان در آن حضور داشتند، پیکر...
زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.

واکنش یحیی به حضور اوسمار روی نیمکت پرسپولیس

یحیی گل‌محمدی، سرمربی سابق پرسپولیس پس از جدایی از جمع سرخ‌ها این روزها دور از میادین مشغول تحلیل بازی‌هاست و به حضور اوسمار ویرا روی نیمکت پرسپولیس هم واکنش نشان داده است.

کد خبر: ۱۶۲۶۸۷
۰۹:۲۷ - ۲۶ اسفند ۱۴۰۲

واکنش یحیی به حضور اوسمار روی نیمکت پرسپولیس

دیدارنیوز: یحیی گل‌محمدی سرمربی سابق پرسپولیس به حضور اوسمار به جای او روی نیمکت سرخپوشان واکنش جالبی نشان داد.

پس از جدایی یحیی گل محمدی از پرسپولیس، مدیران این باشگاه به دنبال برانکو ایوانکوویچ رفتند، اما مربی کروات به پیشنهاد درویش و رفقا جواب منفی داد تا مدیرعامل سرخپوشان برای سپردن نیمکت تیمش به سراغ مربیان دیگر برود. پس از مطرح شدن نام‌هایی متفاوت، سرانجام هدایت پرسپولیس به اوسمار برزیلی رسید تا دستیار گل محمدی جای او بنشیند.

اوسمار با پرسپولیس در بازی اول شکست خورد، اما در ۴ بازی پیاپی موفق به پیروزی شد و فوتبال هجومی و تماشاگر پسندی را ارائه کرد.

گل محمدی درباره اینکه آیا از اوسمار بابت قرار گرفتن به جای او روی نیمکت پرسپولیس دلخور است یا خیر گفت: نه اصلا چنین چیزی نیست. او بسیار مربی خوب و با اخلاقی است که همین شب گذشته با یکدیگر شام خوردیم و ۲-۳ ساعتی صحبت کردیم. اوسمار بسیار با دانش است و شناخت خوبی از تیم دارد. ما هنوز با هم ارتباط داریم و برایش آرزوی موفقیت کردم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی