تیتر امروز

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)
از چشم جهان (۱۵۱)

اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)

در قسمت اول مقاله «اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد» به دو مساله اشاره شد و در این مطلب، سه مساله راهبردی دیگر و پایانی را می‌خوانید.
حسینی‌کیا می‌گوید دولت باید با فوریت کالا‌های اساسی را به دست مصرف‌کننده برساند

انتقاد یک نماینده از نابسامانی بازار کالا‌های اساسی

جواد حسینی‌کیا، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از نابسامانی بازار کالا‌های اساسی انتقاد کرد و گفت: دولت باید با فوریت کالا‌های اساسی را با قیمت مناسب تامین و عرضه آن‌ها به بازار را افزایش دهد.

کد خبر: ۱۶۲۶۴۸
۱۷:۲۲ - ۲۳ اسفند ۱۴۰۲

انتقاد یک نماینده از نابسامانی بازار کالا‌های اساس

دیدارنیوز: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت بازار مناسب نیست، گفت: دولت باید با فوریت کالا‌های اساسی را با قیمت مناسب تامین و عرضه آن‌ها به بازار را افزایش دهد، همچنین بر روند فروش نیز نظارت درستی داشته باشد.

سید جواد حسینی‌کیا در گفتگو با خانه ملت درباره گرانی کالا‌های اساسی در روز‌های پایانی سال، گفت: در این شرایط نباید از ظرفیت نظارت میدانی بر بازار غافل شد در واقع اتاق اصناف و وزارت صمت باید بازرسان خود را بسیج کنند تا از گرانی و گرانفروشی و سوءاستفاده برخی افراد جلوگیری کنند.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت بازار مناسب نیست، ادامه داد: دولت باید با فوریت کالا‌های اساسی را با قیمت مناسب تامین و عرضه آن‌ها به بازار را افزایش دهد، همچنین بر روند فروش نیز نظارت درستی داشته باشد.

وی اضافه کرد: وزارت جهاد کشاورزی باید رصد خود بر بازار را افزایش دهد تا کالا‌ها با قیمت‌های مناسب به دست مردم برساند، زیرا علاوه بر اینکه در روز‌های پایانی سال به سر می‌بریم، باید کالا‌های استراتژیک و اساسی مانند مرغ و گوشت در ماه مبارک رمضان به سهولت در اختیار مصرف‌کننده قرار گیرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: علاوه بر نظارت‌های میدانی باید از ظرفیت سامانه‌هایی مانند سامانه جامع تجارت نیز برای ردیابی کالا‌ها استفاده شود در این صورت می‌توان به راحتی کالا را در مسیر تولید و واردات تا زمانیکه به دست مصرف‌کننده واقعی برسد، دنبال کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی