تیتر امروز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»
قسمت دوم از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»

در دومین قسمت از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز با شخصیت‌های تاریخی، علی شمس اردکانی ادامه ماجرای ارتباط خود با امام و رفت آمد چندباره از کویت به نوفل‌لوشاتو و بالعکس را تشریح کرد.
پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو
مراسم خاکسپاری رئیس‌جمهور و همراهان

پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو

پس از سانحه تلخ و شوکه‌کننده سقوط بالگرد ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران که امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و همراهان در آن حضور داشتند، پیکر...
زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.

لایحه حمایت از پرستاران تدوین می‌شود

به گفته عباس عبادی، معاون پرستاری وزارت بهداشت، پیش نویس لایحه حمایت از حقوق مادی و معنوی پرستاران در دست تدوین است.

کد خبر: ۱۶۲۶۴۷
۱۷:۱۲ - ۲۳ اسفند ۱۴۰۲

لایحه حمایت از پرستاران تدوین می‌شود

دیدارنیوز: معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: پیش نویس لایحه حمایت از حقوق مادی و معنوی پرستاران در دست تدوین است.

عباس عبادی اظهار کرد: به دنبال منویات مقام معظم رهبری در خصوص جایگاه پرستاران و دستور رئیس‌جمهوری مبنی بر پیگیری مطالبات این قشر زحمتکش، پیش‌نویس لایحه حمایت از حقوق مادی و معنوی پرستاران تدوین می‌شود.

وی افزود: پیش‌نویس این لایحه در محور‌های مشوق‌های آموزشی، جبران مالی خدمات پرستاری، جذب و استخدام و تامین نیروی انسانی، رفاهی و انگیزشی، ارتقای جایگاه و کرامت معنوی پرستاران با مشارکت همه ذینفعان در دست تدوین است.

به گزارش روابط عمومی وزارت بهداشت، عبادی خاطرنشان کرد: این لایحه پس از بررسی در کارگروهی متشکل از وزیر بهداشت، رییس سازمان برنامه و بودجه، رییس سازمان اداری و استخدامی، معاونت حقوقی ریاست جمهوری و دستیار پیگیری حقوق و آزادی‌های اجتماعی ریاست‌جمهوری جهت طرح و تصویب در هیات وزیران ارجاع خواهد شد.

معاون پرستاری وزارت بهداشت تصریح کرد: تدوین این لایحه گامی مهم در جهت حمایت از حقوق پرستاران و ارتقای جایگاه این قشر فداکار در نظام سلامت کشور محسوب می‌شود و انتظار می‌رود با تصویب این لایحه، شاهد بهبود کیفیت زندگی و کاری پرستاران و افزایش انگیزه و رضایت شغلی آن‌ها و در جهت ارتقای سلامت مردم باشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی