تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا توضیح داد

پرونده کوروش کمپانی؛ شکایت ۵ هزار نفر/ سلبریتی‌ها چقدر پول گرفتند؟

سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا جزییاتی تازه از پرونده کلاهبرداری کوروش کمپانی را مطرح کرد و گفت: تا به امروز ۵ نفر از اعضای اصلی این پرونده دستگیر شدند و تا این لحظه بالغ بر ۵ هزار نفر در تهران و استان‌ها نزد پلیس امنیت اقتصادی ثبت شکایت کردند.

کد خبر: ۱۶۲۶۲۳
۱۰:۳۱ - ۲۳ اسفند ۱۴۰۲

پرونده کوروش کمپانی؛ شکایت ۵ هزار نفر/ سلبریتی‌ها چقدر پول گرفتند؟

دیدارنیوز: رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا جزئیات جدیدی از پرونده "کوروش کمپانی" را عنوان کرد.

سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا صبح امروز با اشاره به پرونده کوروش کمپانی اظهار کرد: این پرونده هنوز باز است و تا به امروز ۵ نفر از اعضای اصلی این پرونده دستگیر شدند و تا این لحظه بالغ بر ۵ هزار نفر در تهران و استان‌ها نزد پلیس امنیت اقتصادی ثبت شکایت کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا تا این لحظه ۲۵ نفر از سلبریتی‌هایی که تبلیغ کوروش کمپانی را انجام داده بودند وجوه دریافتی را بازگرداندند، تصریح کرد: اگر باز هم افرادی هستند که شکایتی دارند همچنان می‌توانند در تهران و سایر استان‌ها ثبت شکایت کنند.

وی با بیان اینکه اعلان قرمز مدیر این شرکت توسط پلیس اینترپل ثبت شده است، گفت: میزان بدهی این شرکت ۱۸۰ تا ۲۰۰ میلیارد برآورد می‌شود که البته این عدد رسمی نیست و تخمینی است.

به گفته رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا، سلبریتی‌ها در مجموع مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان برای تبلیغات کوروش کمپانی پول دریافت کرده بودند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی