تیتر امروز

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ اعزام تیم‌های امدادی زنجان به محل حادثه
این گزارش بروزرسانی می‌شود

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ اعزام تیم‌های امدادی زنجان به محل حادثه

برخی خبرها حاکی از آن است که بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است. با این حال برخی همراهان رئیس جمهور در این بالگرد توانسته‌اند تماسی با مرکز برقرار کنند...
«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
نرخ ارز در ایران

قیمت دلار؛ مسافران تقلبی جریمه می‌شوند؟

قیمت دلار در حالی نسبت به روز دوشنبه تغییری نداشته که بانک مرکزی به منظور پیشگیری از سوءاستفاده برخی افراد از ارز مسافرتی، طی مکاتبه‌ای با فرودگاه‌های بین‌المللی کشور، اسامی مسافرانی را که ارز مسافرتی دریافت، اما بلیت پرواز خود را لغو کرده‌اند، درخواست کرده است.

کد خبر: ۱۶۲۵۹۹
۱۷:۴۷ - ۲۲ اسفند ۱۴۰۲

قیمت دلار؛ مسافران تقلبی جریمه می‌شوند؟

دیدارنیوز: قیمت دلار در اولین روز ماه رمضان با همان رقم روز دوشنبه بازگشایی شد و در منطقه‌ای مشخص درجا زد. معامله‌گران، حرکت سایدوی دلار را متاثر از تلاش بازارساز می‌دانند.

قیمت دلار روز سه‌شنبه در روندی خنثی نوسان داشت. اسکناس آمریکایی در چهارمین روز هفته در نیمه کانال ۹ کریدور ششم به کار خود پایان داد. در بازار روز سه‌شنبه، خریدار زیاد بود و فروشنده کم. معامله‌گران، تحرکات محدود دلار را متاثر از تلاش سیاست‌گذار می‌دانند و پیش‌بینی می‌کنند، دلار در محدوده فعلی امسال را به پایان می‌رساند.

ارز مسافران تقلبی، پس گرفته می‌شود

فروش ارز مسافرتی و ازدحام مردم برای خرید آن از اخباری بود که در روز‌های گذشته مورد توجه قرار گرفت. مساله‌ای که در خصوص لغو و ادامه فروش آن در ۲۴ ساعت اخیر اخبار ضد و نقیضی منتشر شد. گفته می‌شود سیاستی که توسط بانک مرکزی با هدف مدیریت تقاضای پایان سال در بازار ارز در حال انجام است، توسط برخی از مردم با خرید بلیت و دریافت سهمیه ارز مسافرتی و سپس لغو بلیت، مورد سوء استفاده قرار گرفته است.

در همین راستا خبرگزاری تسنیم در خبری اعلام کرد که بانک مرکزی به منظور پیشگیری از سوءاستفاده برخی افراد از ارز مسافرتی، طی مکاتبه‌ای با فرودگاه‌های بین‌المللی کشور، اسامی مسافرانی را که ارز مسافرتی دریافت، اما بلیت پرواز خود را لغو کرده‌اند، درخواست کرده است. بانک مرکزی در نظر دارد در صورت عدم عودت ارز توسط این اشخاص، محدودیت‌های بانکی برای آن‌ها اعمال کند.

در صورتی که این اقدام عملیاتی شود عده زیادی متضرر خواهند شد. زیرا به دلیل کنسلی بلیت، نیمی از پول بلیت را پرداخته‌اند و مجبور به عودت دلار‌های خریداری شده نیز هستند!

درهم به شکل پلکانی گران شد

قیمت درهم سه شنبه ۲۲ اسفند، در بازار با روند کاهشی بازگشایی شد؛ اما در ادامه روز، رشد پلکانی داشت. این اسکناس که در کف کانال ۱۶ هزار تومانی بازگشایی شد با رقم ۱۶ هزار و ۱۰۰ تومان به کار خود پایان داد. قیمت تتر روی رقم ۵۹ هزار و ۶۵۰ تومانی قرار گرفت و کاهش ۱۵۰ تومانی داشت. پوند انگلیس هم با رقم ۷۶ هزار و ۶۴۰ تومان معامله شد و ۲۳۰ تومان ارزان شد. یورو تغییر قیمتی قابل توجهی نداشت و به رقم ۶۵ هزار و ۴۸۰ تومان رسید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی