تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.

ساعت فعالیت موزه‌ها و اماکن فرهنگی‌تاریخی در نوروز ۱۴۰۳

وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، ساعت فعالیت موزه‌ها و اماکن فرهنگی‌تاریخی در نوروز ۱۴۰۳ و لیالی قدر را اعلام کرد. تمامی موزه‌ها و اماکن تاریخی در روز ۱۳ فروردین ـ همزمان با روز طبیعت و سالگرد شهادت حضرت علی (ع) ـ تعطیل هستند.

کد خبر: ۱۶۲۵۴۹
۲۲:۲۷ - ۲۱ اسفند ۱۴۰۲

ساعت فعالیت موزه‌ها و اماکن فرهنگی‌تاریخی در نوروز ۱۴۰۳

دیدارنیوز: ساعت فعالیت موزه‌ها و اماکن فرهنگی‌تاریخی در نوروز ۱۴۰۳ و لیالی قدر اعلام شد.

به نقل از رسانه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، ساعت کاری موزه‌ها، ابنیه تاریخی و اماکن فرهنگی تحت پوشش این وزارتخانه در نوروز ۱۴۰۳ اعلام شد.

بر پایه این خبر، موزه‌ها، ابنیه تاریخی و پایگاه‌های میراث ملی و جهانی در نوروز ۱۴۰۳، از ساعت ۹ تا ۱۸ آماده خدمات‌دهی به گردشگران و بازدیدکنندگان هستند.

ساعات کاری در روز‌های پنجشنبه و جمعه بر اساس وضعیت اقلیم و به تشخیص مدیر‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هر استان می‌تواند تا ساعت ۲۰ افزایش پیدا کند؛ بنابراین لازم است گردشگران نوروزی برای اطلاع دقیق‌تر از ساعت کاری هر مجموعه به تارنما یا صفحات آن در فضای مجازی مراجعه کنند.

در «شب‌های قدر» ساعت بازدید اماکن تاریخی، موزه‌ها و پایگاه‌های ملی و جهانی از ۹ صبح تا ۱۷ است. فردای شب قدر ساعت فعالیت موزه‌ها از ۱۰ صبح خواهد بود.

تمامی موزه‌ها و اماکن تاریخی در روز ۱۳ فروردین ـ همزمان با روز طبیعت و سالگرد شهادت حضرت علی (ع) ـ تعطیل هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی