تیتر امروز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»
قسمت دوم از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»

در دومین قسمت از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز با شخصیت‌های تاریخی، علی شمس اردکانی ادامه ماجرای ارتباط خود با امام و رفت آمد چندباره از کویت به نوفل‌لوشاتو و بالعکس را تشریح کرد.
پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو
مراسم خاکسپاری رئیس‌جمهور و همراهان

پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو

پس از سانحه تلخ و شوکه‌کننده سقوط بالگرد ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران که امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و همراهان در آن حضور داشتند، پیکر...
زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.

هشدار نوبخت به رئیس‌جمهور درباره خطر از بین رفتن اسناد سازمان برنامه و بودجه

محمدباقر نوبخت، رییس اسبق سازمان برنامه و بودجه در پیامی خطاب به رئیس‌جمهور نسبت به خطر از بین رفتن اسناد سازمان برنامه و بودجه کشور هشدار داد.

کد خبر: ۱۶۲۴۶۹
۱۲:۱۶ - ۲۰ اسفند ۱۴۰۲

نوبخت

دیدارنیوز: دبیر کل حزب اعتدال و توسعه در پیامی به رییس دولت سیزدهم درباره خطر از بین رفتن اسناد سازمان برنامه و بودجه کشور هشدار داد.

به نقل از رسانه حزب اعتدال و توسعه، اگرچه سازمان برنامه و بودجه کشور، تعطیلی کتابخانه این سازمان را موقتی و به دلیل جابجایی مکان آن عنوان کرده است، اما این تصمیم علاقه‌مندان و دغدغه‌مندان توسعه کشور را در هفته‌های اخیر نگران کرده است.

به ویژه آنکه محل جدید در نظر گرفته شده کوچکتر از محل کنونی این کتابخانه و فاقد شرایط استاندارد نگهداری از اسناد تاریخی فاخر است.

در ادامه این نگرانی‌ها؛ محمدباقر نوبخت رییس اسبق سازمان برنامه و بودجه در توییتی از رییس جمهور خواسته است مستقیما به این مساله ورود کند.

او که طولانی‌ترین دوره ریاست بر این سازمان را تجربه کرده و به خوبی بر اهمیت اسناد و مدارک آن واقف است در شبکه اجتماعی ایکس خطاب به ابراهیم رییسی هشدار داد.

نوبخت تنها رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در چهار دهه اخیر است که صراحتا نگرانی‌اش از نابودی اسناد این سازمان را مطرح کرده است. دیگر روسای این سازمان حتی داوود منظور که هم اکنون ریاست این سازمان را برعهده دارد؛ در این باره سکوت کرده اند.

نوبخت

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی