تیتر امروز

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)
از چشم جهان (۱۵۱)

اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)

در قسمت اول مقاله «اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد» به دو مساله اشاره شد و در این مطلب، سه مساله راهبردی دیگر و پایانی را می‌خوانید.
ابراهیم رضایی، نماینده مجلس مطرح کرد

دولت «رئیسی» باید پاسخگوی عدم مشارکت تعداد زیادی از مردم باشد

ابراهیم رضایی، نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی، یکی از علل کاهش مشارکت مردم در انتخابات ۱۱ اسفند را عملکرد اقتصادی دولت رئیسی عنوان کرد و گفت: دولت باید پاسخگوی عدم مشارکت تعداد زیادی از مردم در انتخابات باشد.

کد خبر: ۱۶۲۴۵۸
۱۰:۴۱ - ۲۰ اسفند ۱۴۰۲

رضایی

دیدارنیوز: نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: یکی از علل کاهش مشارکت مردم در انتخابات به عملکرد اقتصادی دولت بازمی‌گردد، دولت باید پاسخگوی عدم مشارکت تعداد زیادی از مردم در انتخابات باشد.

ابراهیم رضایی، نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی، در رابطه با مشکلات اقتصادی موجود در کشور و شرایط اقتصادی و معیشتی مردم و میزان تاثیر آن بر مشارکت مردم در انتخابات، گفت: من یک سال پیش در اسفند ماه سال گذشته در صحن علنی مجلس شورای اسلامی نطقی انجام دادم که در جریان آن گفتم فرماندهی اقتصادی دولت نیاز به تغییر و بازنگری دارد، امروز این نیاز جدی‌تر از گذشته احساس می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر آن زمان هشدار‌های دلسوزان جدی گرفته و عملی می‌شد، ما امروز با این وضع فاجعه‌بار اقتصادی مواجه نبودیم. یکی از علل کاهش مشارکت مردم در انتخابات به عملکرد اقتصادی دولت بازمی‌گردد، دولت باید پاسخگوی عدم مشارکت تعداد زیادی از مردم در انتخابات باشد.

منتخب مردم دشتستان در مجلس دوازدهم تصریح کرد: من معتقدم که اگر وضعیت اقتصادی مردم بهتر بود، حتما آمار مشارکت در انتخابات هم بالاتر می‌رفت.

رضایی با انتقاد از دولت که «درگیر تعارفات است» ابراز داشت: مشکلات و مسائل اقتصادی هم حتما علاج دارد، یک اشکال دولت این است که متاسفانه مشاهده می‌کنیم که در دولت با تعارفات و ملاحظات اشخاص درگیر هستند، در حالیکه برای دولت هیچ مصلحتی بالاتر از منافع ملی و مصلحت مردم ایران نیست.

وی ادامه داد: من خواهش می‌کنم، التماس می‌کنم، تمنا می‌کنم از مدیران عالی دولت که رودربایستی و تعارف را کنار بگذارند و حتما به این مساله که تیم اقتصادی دولت به ویژه فرماندهی اقتصادی نیاز به یک تجدیدنظر دارد توجه داشته باشند و بدون تعارف و ملاحظه، افراد کاربلد و کاردان را استفاده کنند تا بتوانند فضای اقتصادی کشور را مدیریت کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: بنده به عنوان یک نماینده و یک مسئول که البته بار‌ها و بار‌ها در این زمینه به دولت هشدار داده‌م، بابت وضع اقتصادی و فشاری که به زندگی و معیشت مردم وارد می‌شود از تک تک ایرانیان عذرخواهی می‌کنم و شرمنده‌ام؛ ان‌شاءالله باید تلاش خود را مضاعف کنیم برای این که وضعیت معیشتی مردم بهتر شود.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی