تیتر امروز

کیانوش جهانپور:تداوم مهاجرت متخصصان، یعنی از بین رفتن ساختار نظام پزشکی/تولیدکنندگان داخلی سرخورده شدند/خبر جلوگیری از واردات واکسن کرونا کذب محض بود
گفت و گوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با سخنگوی پیشین وزارت بهداشت:

کیانوش جهانپور:تداوم مهاجرت متخصصان، یعنی از بین رفتن ساختار نظام پزشکی/تولیدکنندگان داخلی سرخورده شدند/خبر جلوگیری از واردات واکسن کرونا کذب محض بود

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود به میزبان دکتر کیانوش جهانپور، سخنگوی پیشین وزارت بهداشت بود، او از هجمه‌های خبرهای فیک و فشار‌های زیاد در دوران کرونا گفت.
تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
دشمن انتظار داشت بگوید مردم از نظام قهر کردند، اما شکستی بزرگ متوجه آن‌ها شد

نماینده ولی فقیه در سپاه: سخنان اختلاف‌افکن ممنوع

عبدالله حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: ما از مسئولان می‌خواهیم به دستور اخیر مقام معظم رهبری با تمام وجود عمل کنند و سخن اختلافی نگویند و برای خدمت به مردم دست به دست هم دهند.

کد خبر: ۱۶۲۴۱۵
۱۳:۰۲ - ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

نماینده ولی فقیه در سپاه: سخنان اختلاف‌افکن ممنوع

دیدارنیوز: عبدالله حاجی صادقی گفت: همه مسئولان از سخنان اختلاف‌افکن خودداری کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه در یادواره شهدای منطقه ۱۷ تهران طی سخنانی اظهار داشت: جلسات شهدا جلسات کسب حیات و بهره بردن است و الا شهیدی که خدا او را به زیباترین عبارت‌ها تشبیه کرده، به تعاریف ما نیازی ندارد.

وی‌افزود: حضور ما در این جلسات برای کسب فیض از شهداست و برای همین است که هر سال در ایامی مانند عاشورا به جلسات شهدا می‌رویم تا خودمان را در این جبهه پیدا کنیم. جلسات شهدا جلسات بصیرت و استقامت و کسب حیات واقعی است.

حاجی صادقی ادامه داد: خداوند در قرآن تاکید می‌کند حتی در خیال خود هم فکر نکنید شهید مُرده است بلکه حیات اصلی از آن شهداست. شهادت هدیه‌ای الهی است لذا من استدعا دارم به هیچ خانواده شهیدی بخاطر شهادت عزیزشان تسلیت نگویید.

نماینده، ولی فقیه در سپاه عنوان کرد: شهید از آن مقام قرب عنداللهی خود این پیام را می‌دهد که این‌مسیری که من رفته‌ام، نگرانی و ترس ندارد و مسیر کامیابی و سعادت است.

وی اظهار داشت: همه دشمنان دست به دست هم دادند تا عاشورا و اربعین کم رنگ شود، اما خداوند اراده کرده است که این نهضت زنده بماند.

حاجی صادقی تصریح کرد: شهدای ما برای این انقلاب که به اسلام حیات تازه بخشید، سر و جان دادند تا انقلاب جان بگیرد و ما نیز امروز هرچه داریم از برکت خون همین شهداست.

نماینده ولی فقیه در سپاه، شهدا را مهمترین عامل بقای نظام الهی معرفی کرد و گفت: ما باید از این مسیر مواظبت کنیم و بدانیم آنچه این انقلاب را زنده نگه می‌دارد، مقاومت در مقابل استکبار است. امروز زنان و کودکان در غزه با همین منطق ایستادگی می‌کنند و همین منطق است که دشمن را شکست داده و ما را به پیروزی می‌رساند.

حاجی صادقی ادامه داد: جبهه استکبار بداند که تهاجم و تحریم برای آن‌ها فایده ندارد، زیرا ما پیمانی با امام حسین (ع) و نایب امام زمان (عج) بستیم که همانطور که این انقلاب، اسلام را زنده کرد، ما هم این انقلاب را زمینه ساز ظهور کنیم و تا نابودی استکبار از پای نمی‌نشینیم.

وی افزود: دشمن ۴۵ سال است هر کاری توانسته کرده، اما انقلاب توقف نداشته است. عامل اصلی همه پیروزی‌ها، پیوند امت با ولایت است.

حاجی صادقی خاطرنشان کرد: آنچه سبب شد این انقلاب از گردنه‌های سخت عبور کند، سربازی امت نسبت به ولایت بود. ما نیز همین‌جا با امامین انقلاب پیمان می‌بندیم و می‌گوییم که ما مردم مدینه زمان پیامبر (ص) و عراق در زمان امیرالمومنین (ع) نیستیم. ما از یاران شب عاشورا هستیم که می‌گوییم هزاران جان را با افتخار در مسیر حفظ دین خدا و استمرار حاکمیت الهی فدا خواهیم کرد و با تمام وجود بر این سربازی مقاومت می‌کنیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات اخیر در کشور گفت: علی‌رغم همه تلاش‌های دشمن، باردیگر مردم در انتخابات حضور پرشور پیدا کردند. دشمن انتظار داشت بگوید مردم از نظام قهر کردند، اما شکستی بزرگ توسط مردم متوجه آن‌ها شد.

وی با تاکید بر اینکه نمایندگان جدید باید قدرشناس این امت باشند، اظهار داشت: پیام جبهه انقلاب به همه مسئولان این است که ما از شما ولایتمداری و سربازی ولایت می‌خواهیم. از شما می‌خواهیم مواضع ولایت را خوب بفهمید و به آن عمل کنید. ما ۴۵ سال است تجربه کرده ایم که هرجا التزام عملی به سخنان ولایت داشته‌ایم موفق بودیم.

حاجی صادقی ادامه داد: ما از مسئولین می‌خواهیم به دستور اخیر مقام معظم رهبری با تمام وجود عمل کنند و سخن اختلافی نگویند و برای خدمت به مردم دست به دست هم دهند.

وی اظهار داشت: مسئولین کشور باید قدردان مردم و، ولی نعمتان خود باشند و با تمام وجود وارد میدان خدمتگزاری شوند. از آن‌ها می‌خواهیم همه را به انقلاب دعوت کنند نه به خود؛ خود را برای انقلاب بخواهند نه انقلاب را برای خودشان، کرسی مسئولیت را فرصت خدمتگزاری قرار دهند نه جایگاهی که ماندنی است و بدانند که روزی این جایگاه را ترک خواهند کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه به نمایندگان جدید توصیه کرد: قدردان ولایت و امت باشند، سخن اختلافی نگویند و انسجام و اتحاد را حفظ کنند.

وی تاکید کرد: مادامی که اتحاد داشته باشیم، از دشمن نگران نیستیم. مردم ایمان خودشان را ثابت کردند و امروز نوبت استقامت شما مسئولان است.

حاجی صادقی در پایان با بیان اینکه خانواده شهدا و نیرو‌های انقلاب از مسئولین کشور، ولایتمداری در عمل و مجاهدت شبانه روزی برای خنثی کردن نقشه‌های دشمن و خدمت به مردم می‌خواهند، اضافه کرد: تنها راه پیروزی و غلبه بر گرگ استکبار، ایستادگی و مقاومت است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی