تیتر امروز

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)
از چشم جهان (۱۵۱)

اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)

در قسمت اول مقاله «اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد» به دو مساله اشاره شد و در این مطلب، سه مساله راهبردی دیگر و پایانی را می‌خوانید.
مدیرکل سرمایه‌گذاری استانداری بوشهر:

پنج هزار شغل جدید در استان بوشهر ایجاد می‌شود

مدیرکل امور اشتغال و سرمایه‌گذاری استانداری بوشهر از ایجاد پنج هزار شغل جدید در استان بوشهر با توسعه طرح‌های جدید صنعتی خبر داد.

کد خبر: ۱۶۲۲۰۹
۱۷:۱۶ - ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

پنج هزار شغل جدید در استان بوشهر ایجاد می‌شود

 

دیدارنیوز ـ استان بوشهر: ضرغام حیدریه صبح یکشنبه در نشست با مسئولان صنعت و معدن و تجارت استان بوشهر گفت: ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان بومی استان بوشهر مورد توجه و تاکید قرار دارد و امیدوارم به اهداف مورد نظر برسیم.

وی افزود: احیای واحد‌های راکد و نیمه راکد و توسعه واحد‌های جدید صنعتی و تولیدی جزو اولویت‌های استان است.

مدیرکل امور اشتغال و سرمایه‌گذاری استانداری بوشهر با بیان اینکه ۵ هزار اشتغال صنعتی جدید در استان بوشهر ایجاد می‌شود خاطر نشان کرد: در حال حاضر ۷۶ فقره طرح صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد در استان بوشهر در بخش‌های مختلف صنعتی با پیش‌بینی سرمایه‌گذاری ۵۵ هزار و ۵۹۷ میلیارد ریال و اشتغال ۲ هزار و ۱۱۳ نفر در دست اجرا هستند.

وی عنوان کرد: طی ۱۱ ماهه سال جاری ۲۷۳ فقره جواز تأسیس صنعتی با پیش‌بینی سرمایه‌گذاری ۸۳ هزار و ۶۸۲ میلیارد ریال و پیش‌بینی اشتغال پنج هزار نفر توسط اداره کل صنعت، معدن و تجارت در استان بوشهر صادر شده است.

رئیس اداره طرح‌ها و برنامه‌ریزی صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر نیز با اشاره به وجود زیرساخت‌های لازم برای ایجاد سرمایه‌گذاری صنعتی در استان بیان کرد: استان بوشهر دارای ۱۱ شهرک صنعتی، ۱۰ ناحیه صنعتی و همچنین موقعیت جغرافیایی مطلوب نظیر همسایگی با کشور‌های حوزه خلیج‌فارس و بنادر متعدد جهت انجام صادرات به کشور‌های مختلف می‌تواند فرصت خوبی برای متقاضیان سرمایه‌گذاری باشد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، حسن بحرینی اضافه کرد: اقدامات متعددی نظیر تشکیل جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، پرداخت تسهیلات بانکی، پیگیری رفع مشکلات اجرای طرح‌ها از طریق دستگاه‌های اجرایی استان و وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای حمایت از صنایع و رشد تولید صورت گرفته است.


منبع: ایسنا
برچسب ها: بوشهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی