تیتر امروز

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ حادثه در منطقه جنگلی دیزمار بود/ تلاش ۲۰ تیم امداد و نجات
این گزارش بروزرسانی می‌شود

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ حادثه در منطقه جنگلی دیزمار بود/ تلاش ۲۰ تیم امداد و نجات

برخی خبرها حاکی از آن است که بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است. با این حال برخی همراهان رئیس جمهور در این بالگرد توانسته‌اند تماسی با مرکز برقرار کنند...
«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
فلاحی، نماینده همدان از انتخابات ۱۱ اسفند می‌گوید

نماینده مجلس: پروژه دشمن شکست خورد

باوجود بحث‌های فراوان درباره میزان مشارکت مردم در انتخابات ۱۱ اسفندماه، احمد حسین فلاحی، نماینده همدان در مجلس گفته پروژه دشمن در خصوص تحریم انتخابات شکست خورده و مردم باوجود تمام مشکلات اقتصادی از نظام‌شان کوتاه نمی‌آیند.

کد خبر: ۱۶۲۱۹۷
۱۳:۳۴ - ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

نماینده مجلس: پروژه دشمن شکست خورد

دیدارنیوز: نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با وجود تمام فشار‌ها و مشکلات اقتصادی از نظام‌شان کوتاه نمی‌آیند.

احمد حسین فلاحی، با اشاره به مشارکت مردم در انتخابات ۱۱ اسفند اظهار کرد: مشارکت گسترده مردم در انتخابات و قبل از آن ۲۲ بهمن به دشمنان ثابت کرد که مردم پای کار نظام‌شان هستند و با وجود تمام فشار‌ها و مشکلات اقتصادی از نظام‌شان کوتاه نمی‌آیند.

وی با تاکید بر شکست پروژه دشمن در خصوص تحریم انتخابات از سوی مردم، گفت: با وجود همه اقدامات دشمن و تلاش آن‌ها برای تشویق مردم به تحریم انتخابات، مردم باز پای صندوق‌های رای آمدند و آرای خود را به صندوق‌ها ریختند و یک بار دیگر با مشارکت‌شان پایبندی خود را به نظام ثابت کردند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه «همیشه مشارکت در کشور ما بالا بوده است، اما دشمن انتظار داشت که در انتخابات ۱۱ اسفند مشارکت پائین‌تر باشد»، عنوان کرد: در کشور‌های مدعی لیبرال نظیر فرانسه، آلمان و آمریکا مشارکت بسیار پائین، اما همیشه مشارکت در انتخابات‌های جمهوری اسلامی ایران بالا بوده و این اتفاق نیز با وجود تاکید دشمنان رخ داده است. امیدواریم که همچنان این روند ادامه پیدا کند و نظام سربلندتر از همیشه به مسیر خود ادامه دهد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی