تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
ذوب آهن واکنش نشان داد

جنجال عجیب در اصفهان؛ ادعای پیداشدن ادعیه و جادو در رختکن!

پیش از شروع دیدار امروز ذوب آهن و پرسپولیس در اصفهان، خبرهای عجیبی درباره پیداشدن کاغذ و دست نوشته‌های بحث‌برانگیز در رختکن پرسپولیس منتشر شد که واکنش باشگاه اصفهانی را در پی داشت.

کد خبر: ۱۶۲۰۲۴
۱۸:۵۶ - ۰۹ اسفند ۱۴۰۲

جنجال عجیب در اصفهان؛ پیداشدن ادعیه و جادو در رختکن!

دیدارنیوز: باشگاه ذوب‌آهن با انتشار بیانیه‌ای نسبت به پیدا شدن ادعیه و جادو در رختکن باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد.

تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و پرسپولیس از ساعت ۱۷:۱۵ امروز (چهارشنبه) در هفته هجدهم لیگ برتر و در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان به مصاف هم رفته‌اند. در آستانه این مسابقه کاغذ و دست نوشته‌های عجیبی در رختکن میهمان پیدا شد.

بعد از انتشار خبر مذکور، باشگاه ذوب‌آهن با انتشار متنی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. در متن این بیانیه آمده است: «در پی انتشار خبر عجیب و مضحک پیرامون پیدا شدن ادعیه و جادو در رختکن تیم پرسپولیس، جهت روشن شدن افکار عمومی اعلام می‌نماییم باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن قویاً خبر مذکور را تکذیب نمود و بازی‌های رسانه‌ای از این دست را در شأن دو باشگاه بزرگ پرسپولیس و ذوب‌آهن نمی‌داند.

شایان ذکر است که باشگاه ذوب‌آهن پیگیری قضایی موضوع مذکور را حق خود دانسته و با جدیت، راستی آزمایی و ورود کمیته اخلاق و نهاد‌های ذی‌ربط جهت برخورد با این موضوع را خواستار است.»

جنجال عجیب در اصفهان؛ پیداشدن ادعیه و جادو در رختکن!

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی