تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.

نظر کارشناس داوری درباره ۲ صحنه جنجالی استقلال - سپاهان

محمدرضا ابوالفضلی، کارشناس داوری درباره قضاوت پیام حیدری در دیدار استقلال و سپاهان و دو صحنه مشکوک به پنالتی نظر خودش را اعلام کرد.

کد خبر: ۱۶۱۹۶۶
۲۰:۰۱ - ۰۸ اسفند ۱۴۰۲

نظر کارشناس داوری درباره ۲ صحنه جنجالی استقلال - سپاهان

دیدارنیوز: کارشناس داوری معتقد است پیام حیدری قضاوت خوبی را در دیدار استقلال و سپاهان داشت.

به نقل از ایسنا، محمدرضا ابوالفضلی درباره قضاوت پیام حیدری در دیدار استقلال و سپاهان از هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال، جام خلیج فارس، که با برتری یک بر صفر آبی‌پوشان تهران همراه شد، اظهار کرد: حیدری قضاوت بسیار خوبی در این دیدار داشت و در صحنه‌های مهم و حساس تصمیم درستی گرفت. او بازی را خیلی خوب مدیریت کرد و قضاوت خوبی داشت.

ابوالفضلی درباره صحنه‌های حساس این دیدار توضیح داد: در دقیقه ۴، سهرابیان با قصد بازی با پا به توپ ضربه می‌زند و توپ به صورت اتفاقی به دستش برخورد می‌کند. طبق قانون این برخورد با دست، چه در حالت طبیعی و چه در حالت غیرطبیعی، هند نیست و ادامه بازی بهترین تصمیم است. دقایقی بعد سیاوش یزدانی و بلانکو در محوطه جریمه سپاهان برخوردی دارند که طبیعی و جزو اتفاقات فوتبال است و خطایی از سوی مدافع سپاهان صورت نگرفته بود. حیدری در این صحنه هم بهترین تصمیم را گرفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی