تیتر امروز

نسبت مردم با انتخابات و فضای حاکم بر رقابت‌ها
دیدارنیوز در برنامه "کنکاش" با حضور کارشناسان بررسی می‌کند:

نسبت مردم با انتخابات و فضای حاکم بر رقابت‌ها

"کنکاش" اسم برنامه جدیدی از "دیدارنیوز" با اجرای "حامد شجاعی" است، این برنامه قرار است به صورت نشست‌های تخصصی برگزار و منتشر شود، نخستین قسمت این برنامه امروز سه شنبه (بیست و نهم خرداد) منتشر...
تقی آزاد ارمکی: رئیس جمهور باید تنش زدایی کند/ جامعه به اجبار مسیر خودش را پیش می‌برد/ وظیفه دولت‌ها ساخت مسکن نیست
گفت‌وگوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

تقی آزاد ارمکی: رئیس جمهور باید تنش زدایی کند/ جامعه به اجبار مسیر خودش را پیش می‌برد/ وظیفه دولت‌ها ساخت مسکن نیست

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود میزبان تقی آزاد ارمکی، جامعه شناس و استاد دانشگاه بود، او در این گفت‌وگو که پیش از اعلام نتایج احراز صلاحیت‌ها انجام شد، شرایط کنونی جامعه را در مواجه...
تبعات جنگ غزه: مردم ایران به سلاح هسته‌ای گرایش پیدا کرده‌اند
از چشم جهان (۱۵۵)

تبعات جنگ غزه: مردم ایران به سلاح هسته‌ای گرایش پیدا کرده‌اند

حمید بهرامی، تحلیل‌گر مستقل در حوزه روابط بین‌الملل در مطلبی در رسانه میدل ایست مانیتور، به تبعات جنگ غزه و گرایش مردم ایران به سلاح هسته‌ای اشاره کرده که با ترجمه حمید رضا بابایی در دیدارنیوز...
منوچهر متکی، کاندیدای انتخابات مجلس بیان کرد

مردم نتیجه انتخابات را معلوم می‌کنند

منوچهر متکی، کاندیدای انتخابات مجلس با بیان اینکه مردم نتیجه انتخابات را معلوم می‌کنند، گفت: در هیأت عالی شورای وحدت مطرح شد که نامزد‌های شورای وحدت می‌توانند در فهرست‌های دیگر هم باشند و ممانعتی از این حیث برای ما وجود ندارد.

کد خبر: ۱۶۱۹۳۵
۱۱:۴۲ - ۰۸ اسفند ۱۴۰۲

مردم نتیجه انتخابات را معلوم می‌کنند

دیدارنیوز: کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ انتخاباتی را تحریم و آن را منوط و مشروط به هیچ نتیجه‌ای نمی‌کنیم؛ مردم نتیجه انتخابات را معلوم می‌کنند.

منوچهر متکی در نشست خبری که با حضور کاندیدا‌های شورای وحدت در تهران برگزار شد، با بیان اینکه انتخابات یکی از سرفصل‌هایی است که شورای وحدت معتقد است باید در آن حضور جدی و کارسازی داشته باشد، اظهار کرد: معتقدیم اگر جمهوری اسلامی ظرفیتی برای ما برای فعالیت‌های حزبی سیاسی و تشکیلاتی به وجود آورد در جایگاه‌هایی که اصل نظام مطرح است، ما باید از جایگاه ایجاد شده برای خودمان برای نظام میدان‌داری کنیم و در صحنه حاضر باشیم.

وی افزود: به همین دلیل ما بر استمرار استفاده از حق ملت برای شرکت در تعیین سرنوشت خود به عنوان میراث امام راحل همواره دفاع می‌کنیم و هیچ انتخاباتی را تحریم و آن را منوط و مشروط به هیچ نتیجه‌ای نمی‌کنیم؛ مردم نتیجه انتخابات را معلوم می‌کنند.

متکی در پاسخ به پرسشی درباره حضور نامش در چهار لیست انتخاباتی دیگر، گفت: در هیأت عالی شورای وحدت مطرح شد که نامزد‌های شورای وحدت می‌توانند در فهرست‌های دیگر هم باشند و ممانعتی از این حیث برای ما وجود ندارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی