تیتر امروز

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)
از چشم جهان (۱۵۱)

اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)

در قسمت اول مقاله «اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد» به دو مساله اشاره شد و در این مطلب، سه مساله راهبردی دیگر و پایانی را می‌خوانید.
رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا پاسخ داد

سردترین و گرم‌ترین مراکز استان‌ها کجا هستند؟

ضیاییان، رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: طی فردا (چهارشنبه) و پس فردا همدان و اردبیل با کمینه ۱۱- و ۱۰- درجه سانتیگراد و بندرعباس با بیشینه دمای ۲۵ درجه سانتیگراد خنک‌ترین و گرمترین مرکز استان‌ها پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر: ۱۶۱۹۲۵
۰۹:۵۲ - ۰۸ اسفند ۱۴۰۲

سردترین و گرم‌ترین مراکز استان‌ها کجا هستند؟

دیدارنیوز: رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: روز چهارشنبه (۹ اسفند) با تقویت فعالیت سامانه بارشی، به‌تدریج بارش باران و برف و وزش باد شدید به‌جز نوار غربی، کل کشور را فرا می‌گیرد.

صادق ضیاییان براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی اظهارکرد: امروز (۸ اسفند) بارش برف و باران در برخی مناطق غرب، سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز مرکزی و غربی، ارتفاعات شرقی زاگرس و بارش پراکنده در نوار شرقی کشور پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: روز چهارشنبه (۹ اسفند) با تقویت فعالیت سامانه بارشی، به‌تدریج بارش باران و برف و وزش باد شدید به‌جز نوار غربی، کل کشور را فرا می‌گیرد. روز پنجشنبه (۱۰ اسفند) به‌تدریج در نیمه غربی کشور آسمان صاف خواهد شد و بارش باران و برف و وزش باد شدید در نوار شرقی، سواحل دریای خزر، البرز شرقی و مرکزی و برخی مناطق مرکزی کشور ادامه خواهد داشت.

ضیاییان اضافه کرد: روز جمعه (۱۱ اسفند) بارش در بخش‌هایی از شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور رخ خواهد داد همچنین روز شنبه (۱۲ اسفند) در اغلب مناطق کشور جوی آرام حاکم خواهد بود. تا پایان هفته ماندگاری هوای سرد به‌ویژه در نیمه شمالی کشور پیش بینی می‌شود.

وی ادامه داد: چهارشنبه و پنجشنبه دریای خزر خلیج فارس و تنگه هرمز مواج و متلاطم خواهد بود.

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی کشوردرباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (۹ اسفند) ابری، در بعضی ساعت‌ها مه رقیق، گاهی وزش باد و رگبار برف با احتمال کولاک برف با حداقل دمای صفر و حداکثر دمای ۲ درجه سانتیگراد و طی پنجشنبه (۱۰ اسفند) نیمه ابری، مه رقیق و بارش پراکنده از بعدازظهر افزایش باد و به تدریج کاهش ابر با حداقل دمای ۲- و حداکثر دمای ۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ضیاییان در پایان اظهارکرد: طی فردا و پس فردا همدان و اردبیل با کمینه ۱۱- و ۱۰- درجه سانتیگراد و بندرعباس با بیشینه دمای ۲۵ و ۲۵ درجه سانتیگراد خنک‌ترین و گرمترین مرکز استان‌ها پیش‌بینی می‌شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی