تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
گزارشی از اقدامات هلال احمر در روزهای برفی

امدادرسانی به ۲۳ استان و اسکان اضطراری ۱۹۷۳ نفر

صادق محمودی، رئیس سازمان امداد و نجات از امدادرسانی به ۲۳ استان توسط هلال احمر و اسکان اضطراری ۱۹۷۳ نفر و رهاسازی ۴۰۵ خودرو از برف خبر داد.

کد خبر: ۱۶۱۸۸۵
۱۱:۴۸ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۲

امدادرسانی به ۲۳ استان و اسکان اضطراری ۱۹۷۳ نفر

دیدارنیوز: رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به آخرین جزئیات امدادرسانی در عملیات جوی ۲ روز گذشته، از افزایش خدمات امدادی در ۲۳ استان خبر داد.

صادق محمودی با اشاره به انجام عملیات امداد و نجات گفت: در کولاک برف و آب‎گرفتگی از پنجم تا هفتم اسفندماه، ۲۳ استان، شامل ۴۶ منطقه (۴۴ محور کوهستانی و ۲ روستا) نیاز به دریافت خدمات امدادی پیدا کردند.

وی افزود: در این مدت زمان، امدادگران به ۳۷۵۳ نفر امدادرسانی انجام دادند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ادامه داد: برای ۱۹۷۳ نفر اسکان اضطراری فراهم و همچنین ۴۵ نفر نیز به مناطق امن منتقل شدند.

براساس گزارش روابط عمومی پایگاه خبری هلال احمر، محمودی با اشاره به این که ۸۳ تیم امددی در عملیات جوی شرکت کردند، ادامه داد: در این مدت ۳۲۰ امدادگر اقدام به رهاسازی ۴۰۵ دستگاه خودرو از برف کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی