تیتر امروز

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ حادثه در منطقه جنگلی دیزمار بود/ اعزام ۸ آمبولانس
این گزارش بروزرسانی می‌شود

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ حادثه در منطقه جنگلی دیزمار بود/ اعزام ۸ آمبولانس

برخی خبرها حاکی از آن است که بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است. با این حال برخی همراهان رئیس جمهور در این بالگرد توانسته‌اند تماسی با مرکز برقرار کنند...
«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
بدهی آبی‌ها به شبکه بانکی کشور چقدر است؟

دردسرهای تمام‌نشدنیِ استقلال

یک روزنامه ورزشی نوشت: خبر‌های رسیده حکایت از آن دارد که بدهی استقلال به شبکه بانکی کشور که اصل آن بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان بود، حالا به چیزی حدود ۳۰۰ میلیارد تومان رسیده که رقم بسیار قابل ملاحظه‌ای تلقی می‌شود.

کد خبر: ۱۶۱۸۶۵
۰۸:۵۶ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۲

دردسرهای تمام‌نشدنیِ استقلال

دیدارنیوز: به نظر می‌رسد مشکلات مالی استقلال دردسر‌های فراوانی را برای این باشگاه ایجاد کرده و داستان همچنان ادامه دارد.

استقلال فروردین ماه امسال دچار یک معضل بزرگ شد و علاوه بر اینکه به خاطر عدم پرداخت مطالبات آندره‌آ استراماچونی از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شد، با تهدید سقوط به دسته پایین‌تر نیز مواجه شد.

به همین خاطر با کمک گرفتن از سیستم بانکی کشور مطالبات سرمربی اسبق خود را جور کرد و آن را پرداخت، اما پولی که قرض گرفت در واقع وام بود و اصلاً کمک بلاعوض محسوب نمی‌شود. به همین خاطر سند مجموعه ورزشی مرغوبکار را رهن گذاشت و قرار شد این مبلغ را به صورت اقساطی بپردازد، ولی از همان زمان مشخص بود پرداخت این اقساط به صورت منظم صورت نخواهد گرفت، چون باشگاه مشکلات مالی فراوانی دارد و وقتی پرداخت طلب بازیکنان به تعویق می‌افتاد و کار به اعتصاب می‌کشید، کاملاً مشخص بود که پرداخت مطالبات سایر طلبکاران هم سر وقت انجام نشود.

در همین خصوص خبر‌های رسیده حکایت از آن دارد که بدهی استقلال به شبکه بانکی کشور که اصل آن بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان بود، حالا به چیزی حدود ۳۰۰ میلیارد تومان رسیده که رقم بسیار قابل ملاحظه‌ای تلقی می‌شود. البته مسئولان باشگاه استقلال اصل بدهی به بانک را تایید کرده‌اند و در مورد رهن بودن سند مرغوب کار هم هیچ بحثی وجود ندارد، اما بعضی از استقلالی‌ها مدعی‌اند رقم بدهی آن‌ها ۳۰۰ میلیارد تومان نیست و کمتر از عدد مذکور است!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی