تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
گزینه پرسپولیس روی نیمکت اژدها

از غرب به شرق آسیا؛ برانکو سرمربی چین شد

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق تیم ملی عمان که گزینه اول پرسپولیسی‌ها پس از جدایی یحیی گل‌محمدی بود، به عنوان سرمربی جدید تیم ملی چین انتخاب شد.

کد خبر: ۱۶۱۷۵۳
۰۹:۲۹ - ۰۵ اسفند ۱۴۰۲

از غرب به شرق آسیا؛ برانکو سرمربی چین شد

دیدارنیوز _ سرویس ورزشی: برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی جدید چینی‌ها معرفی شد.

اتحادیه فوتبال چین امروز (شنبه) اعلام کرد برانکوی کروات به عنوان سرمربی تیم ملی مردان چین منصوب شد و جایگزین الکساندر یانکوویچ صربستانی پس از نتایج ضعیف در جام ملت‌های آسیا شد.

در بیانیه اتحادیه فوتبال چین (CFA) آمده است: به منظور آماده سازی برای مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶، پس از ارزیابی کارشناسان تصمیم گرفتیم برانکو ایوانکوویچ را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی مردان چین به خدمت بگیریم.

ایوانکوویچ که این هفته ۷۰ ساله می‌شود، مربی چند باشگاه اروپایی از جمله هانوفر ۹۶ آلمان و دیناموزاگرب کرواسی و همچنین تیم‌های ملی ایران و عمان بوده است.

این مربی کهنه کار همچنین در فصل ۲۰۱۰ شاندونگ را رهبری کرد تا جام قهرمانی سوپر لیگ چین را بالای سر ببرد.

ایوانکوویچ قرار است اولین دیدار خود را در ماه مارس انجام دهد، زمانی که چین مقابل سنگاپور در مسابقات مقدماتی جام جهانی بازی می‌کند.

به گزارش دیدارنیوز، برانکو مربی محبوب پرسپولیسی‌ها پیش از انتخاب اوسمار ویرا برزیلی به عنوان سرمربی سرخ‌ها، گزینه اول مدیران پرسپولیس بود و حتی مذکراتی با او در جریان جام ملت‌های آسیا در قطر صورت گرفت اما در نهایت پیشنهاد تیم سابقش را نپذیرفت و راهی شرق آسیا شد.

از غرب به شرق آسیا؛ برانکو سرمربی چین شد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی