تیتر امروز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»
قسمت دوم از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»

در دومین قسمت از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز با شخصیت‌های تاریخی، علی شمس اردکانی ادامه ماجرای ارتباط خود با امام و رفت آمد چندباره از کویت به نوفل‌لوشاتو و بالعکس را تشریح کرد.
پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو
مراسم خاکسپاری رئیس‌جمهور و همراهان

پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو

پس از سانحه تلخ و شوکه‌کننده سقوط بالگرد ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران که امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و همراهان در آن حضور داشتند، پیکر...
زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.
یک فروشگاه موبایل استقلال را تهدید کرد

ما کوروش کمپانی نیستیم!

یک فروشگاه موبایل که در دوران مدیریت علی خطیر اسپانسر باشگاه استقلال شده، این باشگاه را تهدید کرده که اگر به تعهدات خود عمل نکند، همه اسناد مالی کمک به این باشگاه را فاش خواهد کرد. خبر ورزشی در این باره نوشت: با استوری که در صفحه مالک شرکت موبایل موسوی منتشر شده است، به نوعی این شرکت خطاب به باشگاه استقلال این پیام را مخابره کرده است که ما کوروش کمپانی نیستیم.

کد خبر: ۱۶۱۷۵۲
۰۹:۱۳ - ۰۵ اسفند ۱۴۰۲

ما کوروش کمپانی نیستیم!

دیدارنیوز: موبایل موسوی باشگاه استقلال را تهدید کرده است، اگر این باشگاه به تعهدات خود عمل نکند، همه اسناد مالی کمک به این باشگاه را فاش خواهد کرد.

بعد از نامه انجمن موبایل به باشگاه استقلال منبی بر اینکه قضیه کوروش کمپانی ممکن است تکرار شود، این تیم در بازی با ملوان نام موبایل موسوی را از پشت پیراهن برداشت و یک نام جدید را جایگزین کرد و نام موبایل موسوی روی پیراهن استقلال تنها روی سرشانه‌ها منتشر شد.

بعد از این اتفاق موبایل موسوی مدعی شد، در سخت‌ترین شرایط به داد تیم استقلال رسید و به این تیم کمک کرد و نباید با خلف وعده از سوی باشگاه استقلال مواجه شد. شرکت موبایل موسوی ابراز امیدواری کرده است، این خلف وعده روی سهل انگاری صورت گرفته باشد و تهدید کرد اگر توضیحات باشگاه استقلال قانع کننده نباشد، همه تعهدات مالی در قبال باشگاه را منتشر خواهد کرد.

نکته جالب اینکه بعداز حجم تبلیغات منفی صورت گرفته علیه شرکت موبایل موسوی این شرکت مجوز پیش فروش محصولات خود را منتشر کرد و اکنون هم مدعی شده است، با توجه به کمک‌های مالی انجام داده به باشگاه استقلال این باشگاه باید به تعهدات مالی خود عمل کند. با این استوری که در صفحه مالک شرکت موبایل موسوی منتشر شده است، به نوعی این شرکت خطاب به باشگاه استقلال این پیام را مخابره کرده است که ما کوروش کمپانی نیستیم.

مطلب مرتبط:

خطر «کوروش کمپانی» جدید در استقلال؛ قرارداد را فسخ کنید!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی