تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
دنی آلوز بدنام شد

پرونده یک تجاوز؛ ستاره فوتبال ۴.۵ سال در زندان

دنی آلوز ستاره پیشین تیم ملی برزیل و باشگاه بارسلونای اسپانیا، به اتهام تجاوز جنسی به یک زن در یک کلوپ شبانه به چهار سال و شش ماه زندان محکوم شد.

کد خبر: ۱۶۱۷۲۴
۱۵:۴۲ - ۰۳ اسفند ۱۴۰۲

پرونده یک تجاوز؛ ستاره فوتبال ۴.۵ سال در زندان

دیدارنیوز: این پرونده که ماه‌هاست دنبال می‌شود و آلوز به خاطر آن از ژانویه ۲۰۲۳ در زندان است بالاخره به مرحله صدور حکم رسید و هیئتی متشکل از سه قاضی در دادگاه بارسلون این بازیکن پیشین و ۴۰ ساله را به خاطر تجاوز به زنی در همین شهر در دسامبر ۲۰۲۲ محکوم دانست.

دادگاه همچنین آلوز را به پرداخت ۱۵۰ هزار یورو به عنوان غرامت به قربانی محکوم کرد و این بازیکن به مدت ۹ سال حق نزدیک شدن به خانه یا محل کار قربانی و همچنین هرگونه برقراری ارتباط با او به هر وسیله‌ای را نخواهد داشت.

اینس گواردیولا، وکیل آلوز اعلام کرد که به تصمیم دادگاه اعتراض خواهد کرد. پیش از این استر گارسیا، وکیل قربانی گفته بود که او و موکلش در جلسه اعلام حکم حاضر نخواهند بود.

قربانی ۲۳ ساله اعلام کرده بود که دنی آلوز در ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ در توالت یک کلوپ شبانه در بارسلونا به او تجاوز کرده است. با این حال آلوز همواره این اتهام را رد کرده است.

وکیل آلوز تلاش می‌کرد که در طول دادگاه بر مست بودن این بازیکن پیشین فوتبال تاکید کند و او را یکی از موفق‌ترین بازیکنان تاریخ فوتبال معرفی کرده بود. به اعتقاد گواردیولا، این اتهام به میراث آلوز به عنوان یک ستاره بزرگ فوتبال جهان آسیب می‌زند.

دنی آلوز ده‌ها عنوان را با باشگاه‌های بزرگی در فوتبال جهان و اروپا از جمله بارسلونا، یوونتوس و پاری‌سن‌ژرمن کسب کرده است. او همچنین به برزیل در کسب دو کوپا آمریکا و یک مدال طلای المپیک در ۳۸ سالگی کمک کرد. او همچنین سه بار در جام جهانی برزیل با پیراهن تیم ملی کشورش حضور داشت.

این بازیکن پیشین هنگام دستگیری عضو باشگاه مکزیکی پوماس بود، اما مدیران این باشگاه بلافاصله قراردادش را فسخ کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی