تیتر امروز

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)
از چشم جهان (۱۵۱)

اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)

در قسمت اول مقاله «اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد» به دو مساله اشاره شد و در این مطلب، سه مساله راهبردی دیگر و پایانی را می‌خوانید.

آماری از تعداد جانباختگان تصادفات در نوروز ۱۴۰۲

تیمور حسینی؛ رئیس پلیس راهور فراجا درباره آمار جانباختگان در نوروز ۱۴۰۲ گفت: در طرح نوروزی ۱۴۰۲ متاسفانه ۱۲۱۷ نفر از هموطنان جان خود را در تصادفات جاده‌ای از دست دادند.

کد خبر: ۱۶۱۶۲۸
۱۱:۵۵ - ۰۱ اسفند ۱۴۰۲

آماری از جان‌باختگان در نوروز ۱۴۰۲

دیدارنیوز: رئیس پلیس راهور فراجا با اشاره به افزایش ۶ درصدی جانباختگان تصادفات گفت: در طرح نوروزی ۱۴۰۲ متاسفانه ۱۲۱۷ نفر از هموطنان جان خود را در تصادفات جاده‌ای از دست دادند.

سردار سید تیمور حسینی؛ رئیس پلیس راهور فراجا صبح امروز در هفتاد و نهمین کمیته هماهنگی اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی اظهار کرد: در طرح نوروزی ۱۴۰۲ متاسفانه ۱۲۱۷ نفر از هموطنان جان خود را در تصادفات جاده‌ای از دست دادند که نسبت به سال گذشته افزایش ۶ درصدی داشته است.

وی افزود: ۶۴ درصد از علت این تصادفات خستگی و خواب‌آلودگی و همچنین سرعت بالا بوده است.

رئیس پلیس راه فراجا گفت: استان‌های فارس، سیستان و بلوچستان و خراسان بیشترین تصادفات و استان‌های البرز، یزد، ایلام کمترین تصادفات جاده‌ای را در طرح نوروزی ۱۴۰۲ ثبت کرده اند.

سردار حسینی بیان کرد: ۶۸ درصد از مصدومیت‌های تصادفات جاده‌ای به دلیل نبستن کمربند ایمنی سرنشینان در خودرو‌ها بوده است که تقاضا می‌کنیم در سفر‌های نوروزی امسال تمامی سرنشینان خودرو حتما کمربند ایمنی خود را ببندند.

وی گفت: بالغ بر ۸۷ هزار نفر از دستگاه‌های مختلف دحالت آماده‌باش برای طرح نوروزی ۱۴۰۳ هستند و تمامی تدابیر اندیشیده شده است، اما از هموطنان درخواست می‌کنیم که خودشان هم نکات ایمنی را رعایت کنند و حتما از تردد در زمان تاریکی پرهیز کنند.

رئیس پلیس راه فراجا گفت: امسال در جاده‌ها معاینه فنی به شدت کنترل می‌شود و اگر خودرویی برگه معاینه فنی نداشته باشد ازسفر آن جلوگیری می‌شود پس توصیه می‌کنیم هیچ خودرویی بدون داشتن معاینه فنی در جاده‌ها تردد نکند.

سردار حسینی افزود: از وزارت بهداشت هم درخواست می‌کنیم تمامی بیمارستان‌ها را در ایام نوروز در حالت آماده‌باش قرار دهد و حتی از بیمارستان‌های خصوصی هم درخواست کند تا آن‌ها هم آمادگی خدمات‌رسانی به مصدومان تصادفات را داشته باشند.

وی در پایان از اجرایی شدن کروکی الکترونیک در تمامی استان‌ها خبر داد و گفت: امیدواریم با اجرایی شدن این طرح مردم راحت‌تر بتوانند خسارات خود را از تصادفات و شرکت‌های بیمه بگیرند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی